gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

ayaklarım ağrıyor yardım edin :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

ayaklarım ağrıyor ayaklarim agriyor ayaklarımın altı ağrıyor ayaklarım çok sızlıyor bana yardımcı olun lütfen ayaklarım ağrıyor gercı bu kotu bı agrı degıll tatlı tatlı sızlıyor. sureklı gerınme ıhtıyacı duyuyorum uzun bır zamndır boyle dooktora gıttım buyuyosun dedı ama ortada hıc bısey yok !
    bu arada yasım 17 uzucamı sanmıyorum bılgı verrmısınız neden olabılır çok rahatsız oluyorumm gerınmekten bıktım artık :(

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu konuda bir fikrim yok,belki de yorgunluktan olabilir.

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    HAYIR YORULUCAK BIR İŞ YAPMIYORUM ornegın bu gun evdeydım aksama kadar gerınme hıssı duydum yanı rahatsız edıyor çok of neyse hastahaneye bı gıdıyım ben :S:S:S

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşın daha küçük ve gelişme çağındasın ayaklarındaki ağrılarda doktorun dediği büyüme ağrılarıdır...

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bilmiyorum fakat,eklemlerinde de bir sorun olabilir,en iyisi doktora git canim,ihmal etme cok agiriyorsa,romatizmaninda yasi yok,aslinda hic bir agri ihmale gelmez,gecmis olsun.

6. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlar dr dediği gibi büyüme ağrılar ağrıyo çekersin ve birden boy atarsın bu bende de oldu ama sen yinede dr görün yumuşak eklem romatizmasıda olabilirsin bu genelde ırsi olur geçmiş olsun yada bir yöntem daha sana bol bol yürü ve ayaklarını sıcak tut.. :)

7. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı dert bende de var bende ne yapacağımı bilmiyorum sen bulursan banada öner

ayaklarım ağrıyor yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin .....

yardım edin .....

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(
  2. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  3. Hamileyim Eklemlerim Ağrıyor yardım

Hamileyim Eklemlerim Ağrıyor yardım

Hamilelikte eklem ağrısı çekenlerdenim kızlar, Böyle romatizmaya benziyor. Eklem romatisması mı oldum ben ya şu anda 6 buçuk aylık hamileyim. Tam olarak ne tavsiye ediyorsunuz bana ? Sizlerde hamileliklerinizde eklem ağrısı çektiniz mi ?
  4. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  5. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş