gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayaklarım aşırı terliyor ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, ayaklarım aşırı terliyor, insan içine çıkmaya utanıyorum. Var mı bunun bir çaresi ne olur bilen varsa yazsın Allah rızası için..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ayak terlemesi gerçekten başlı başına bir sorundur. Yaz- kış demeden terler. Ayakları terlediği için ev gezmesine bile gidemeyen insanlarla karşılaştım. Bir teknik serviste çalışıp, kurulum yapmak için evlere girip çıkmak zorunda olup, ayakları ıslak olduğu için utanan sıkılan insanlarla konuştuk. İnşallah bundan sonra bu sıkıntılarından kurtulacaklar.
    Ayrıca Ayakları terleyen okurlarımız, aktardan alacakları, kına ağacı otunu mutlaka kullansınlar, paketin üzerinde tarifi var.

ayaklarım aşırı terliyor ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşırı sevmek ne demektir

Aşırı sevmek ne demektir

Sual: Bir Vehhabi hoca diyor ki: “(De ki: Ey kitap ehli, dininizde aşırı gitmeyin. Daha önce sapmış birçoklarını da saptırmış ve böylece doğru yolu kaybetmiş bir kavmin heva ve heveslerine uymayın.) [Maide 77] âyeti ile (Hıristiyanların Meryem oğlu İsa'yı aşırı övdükleri gibi beni aşırı övmeyin. Ben Allah'ın kulu ve Resulüyüm) hadisi gösteriyor ki: Peygamberi veya salihleri aşırı derecede...
  2. Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız

Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız

Bu konu; Sıkan ayakkabılarımız hakkında bilgi vermektedir. Melekeler bayram için çok şık bir ayakkabı aldık. Her zamanki ayak numaramız ,fakat ayakkabımız ayağımızı inanılmaz derecede sıkıyor.Ayakkabımız ayağımızı sıkmasın diye genişletmek için ne yapmalıyız.Faydalı bilgiler bölümümüzde sizlerle. Yeni aldığınız ayakkabı ayağınızı sıkıyorsa,içini alkollü yada sirkeye batırılmış bir bezle...
  3. Ayakkabınız Ayağınızı Vuruyorsa Ne Yapmalısınız?

Ayakkabınız Ayağınızı Vuruyorsa Ne Yapmalısınız?

ayakkabı ayağınızı vuruyorsa ayakkabınız ayağınızı vuruyorsa Sevgili melekler, binbir hevesle aldığınız ayakkabınız ayağınızı vurduysa dünyanın sonu değil. Farklı yerlerden ayağı vuran ayakkabıların tamir edilebilmesi ya da önlem alınabilmesi için nereden vurduğunun iyi bilinmesi gereklidir. Ayakkabı, arka kısmının derinliği fazla ise genelde arka üst kısımdan vurur. Arka üst...
  4. Hamileyim aşırı kilo almamak için ne yapmalıyım?

Hamileyim aşırı kilo almamak için ne yapmalıyım?

gebelikte ideal kilo,gebelikte kaç kilo almalı,hamilelikte ideal kilo kaç olmalı,gebelikte kilo almamak için ne yapmalı,gebelikte kontrollü kilo alımı hakkında bilgiler Fazla kilo, çocuk sahibi olmayı olumsuz etkiliyor Fazla kilo ile yumurtlama problemleri, kıllanma ve insülin resistansı arasında yakın bir ilişki olduğu ve bunların çocuk sahibi olmayı olumsuz etkilediği ispatlanmıştır....
  5. Neden Aşırı Terliyorum ?

Neden Aşırı Terliyorum ?

aşırı terleme,aşırı terleme nedenleri,neden çok terliyorum,aşırı terlemeyi nasıl önlerim,terlemeye karşı çözümler,terlememe çözüm bulabilir miyim,terlememek için ne yapmalıyım,aşırı terleme tedavisi varmı, Uzm.Dr. Orhan Coşkun Cevabı: Aşırı terleme bir hastalığa bağlı olabіleсeğі gibi tirоid bezinin aşırı çalışması, menoрoz, diyabet, şişmanlık, еnfеksiyon özellikle tüberkülozda geсe...

Sayfayı Paylaş