gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Ayakta Uyumayı Sevenlere

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Evet meleklerim yanlış okumadınız ayakta uyumak dedim:D:DAyakta uyumayı seven varmıdır bilmem ama ayakta uyumayı tercih edenler için harika bir yatak tasarımı buldum sizlere:D:DDaha önce ayakta uyumamış olabilirsiniz ama artık uyumanız mümkün nasılmı? İşte böyle:D:D

Özel bir maddeyle doldurulmuş bu yumuşak pofuduk, sizi ayakta sabitleyip, ayaküstü uyumanıza vesile oluyor. Tasarımı Ernesto Neto tarafından yapılan bu pofuduk, yatay pozisyonda uyku problemi çeken rahatsızlar için alternatif olabilir.:D:D

Hadi size iyi uykular:D:D

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şuan sandalyede uyuyorum :haha:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tam benim büyük oğluma göre valla o çünkü ayakta uyuyor vede çok komik oluyor babasıyla çok gülüyoruz.:D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha yok artık.:D Süpermiş.

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    şuan tam ihtiyacım olan şey

Ayakta Uyumayı Sevenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  2. Emel Müftüoğlu - Uyumam Sensiz

Emel Müftüoğlu - Uyumam Sensiz

Kördüğümde tutsak olsan Sarhoş olup bana kalsan Gözlerimde sabah olsan Uyumam sensiz Kor alevler beni yaksa Duam derman olsa sana Ölüm dayansa kapıma Uyumam sensiz Uyumam ağlarım geceleri Geceler üşütür yüreğimi Vurulur yüreğim dayanamam Unutmam unutamam ben seni Söz-Müzik: Koray Erentürk
  3. Kolera - Uyumam Lazım

Kolera - Uyumam Lazım

yetinmekle ozgurum , ragbet etmek bir dugum , cozdukce oldu kordugum beklemekle gecti omru kuru magdur da ( ? ) vurdu kumda suyuna kavustu bir biz kaldik , beklemeyi bilemedik , baci doldu kuruntu herkes layigini buldu , yok bunun mubalagasi ya da yahutu kralligim kendine hükmedebilmektir kendine sozu gecemeyenin devrile boyu gecti kulagi boynuzun boyu kralligim ilk kendini yenmektir , hadi...
  4. Uyumaya Yardımcı Gıdalar Hangileri?

Uyumaya Yardımcı Gıdalar Hangileri?

uyumaya yardımcı gıdalar, uyumaya yardım eden besinler, uykusuzluk için gıdalar Sevgili melekler, akşam yemeğinde proteini fazla kaçırıp rahatsız olduysanız, uyku uyumanız imkansızdır. Kaçan uykunuzu getirebilmenize yardımcı olabilmek için bazı gıdalardan yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte yatmadan 2 saat önce tüketeceğiniz ve uykunuzun gelmesine yardımcı olacak gıdalar......

Sayfayı Paylaş