gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayaz

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada ayazda kalarak çok üsüdügünü gören kimse, islerinin bozulmasindan dolayi sikintiya düser. Geçim darligi çekerek çok üzülür.

Ayaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Ayaz

Gökhan Özen - Ayaz

Sildim attım alın yazımdan Senden başka ne varsa Sarıldım sensizliğe can yoldaşı olur diye Sensiz sokaklarında Sensiz sokaklarımda Yine yar yar yar yine seni bana yaz Bu senede uğramadı buralara yaz E hadi yar yar yar yine seni bana yaz Duramam hiç artık buralar ayaz
  2. Yaşar - Hasret Ayazları

Yaşar - Hasret Ayazları

yaşar hasret ayazları video Bana bir söz yeterdi Aşka hüzün eserdi Şahidim işte şu denizdi Yeminle içerim şimdi Denizleri derinleri Hasret ayazlarında Yanıyor sabahlarda Bu sana kalan Akan en son damla Sorma yakıyor İki dağ bir ayaz Ve sen içimde biraz Olmasan olmuyor Yokluğun dolmuyor Hasret ayazlarında Yanıyor sabahlarda Bu sana kalan Akan en son damla
  3. ::: Ayazda Bİr YÜrek :::

::: Ayazda Bİr YÜrek :::

::: AYAZDA BİR YÜREK ::: Bu sabah beni uyandırmadan işe gitti. Giyindiğini duydum, ama kalkmadım. Kalkmak istemedim. Bir ara yataga eğilip bir süre yüzümü seyretti. Soluğunu hissettim. Uyumadığımı farketti sanıyorum. Ama birşey demedi. Gözlerim kapalıydı, ama yüzüme umutsuz bir hüzünle baktigini hissettim. Günlerdir dogru dürüst birsey konusamıyoruz. Birbirimizden saklanarak yaşıyoruz sanki....
  4. İsmail Ayaz

İsmail Ayaz

ismail ayaz Bilgiler Firma: İsmail Ayaz Firma Gerçek Adı: İsmail Ayaz Oto.İşletmesi Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: İsmail Ayaz Genel Müdür: Oktay İncesu Merkez Adresi: Oto.Terminali Kartal Kav. No:Z / 56 Eskişehir İletişim Bilgileri Tel 1: 444 26 26 Tel 2: (222) 227 89 39 Faks: (212) 658 01 56 Web: www.ismailayaz.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Selim Aker...

Sayfayı Paylaş