gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ayben-Aşk olsun

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

na na na na na na na na na Geri dönmek ister aynen beni geri al der aynı pis heryeri gönlüne sorarsan uslanmaz aşık olur onu kimse anlamaz Kafası karışır hep tam serseri ona sorarsan aşkı tertemiz kalbine sermiş gül bahçesi o da aşk böceği bu bahçede
    külkedisi

(Nakarat)
    Her zaman aşık ooooo
    Kalp kırmaya alışık oooo
    Göz boyar hep karışık hıııımmm
    Tekmeyi koy barışır wauuuu

Herkes aşk arar belayı bulur gerçek aşkı bulunca tedavi olur büyü sona erince kalp yanılmış olur.Yeni ba aşk gelin
    cede merasim olur sözlerde yalan gözlerde dolan aşk denilen şeyi ben istemem aman kötü bi imajı var dillerde
    dolaşan adı aşk olsun ki ben aşktan anlamam.
    bir tek kalp var ask cok sever ask yalan ki ben aşktan anlamam.*2

Sinemaya gidelim konu aşk olsun.Şeker al bana ama adı aşk olsun.Gezmeye gidelim ama yer aşk olsun.Hadi çay içelim
    ama şeker aşk olsun.Kalpli jelibon kutu kalpli çukulata ve kalpli ayıcık ayı kalbi yumuşatır.Kalbe giden yol
    mideye uğrar.Yoğurun bu keki de kalbi yumuşasın.

(Nakarat)*2
    ask ask ask ask

Ayben-Aşk olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayben - Underground

Ayben - Underground

Ayben - Underground ayben underground , roka beati yolla featime diss yapan herkesi pisledim aylin hepsi degil tek ayben 1 numara sen isini yap sonra gel beni solla muzik hiti vaay denebilecek her an olabilecek ariza kapima dayanmadi yanimiza gelen herkeze selam ola onumu kesemezsin yoluma cikma ben zorum, yorumlarin forumda yer bulur karakterin yetersiz tek kacis...
  2. Aşk Borcum Olsun; Sana ..

Aşk Borcum Olsun; Sana ..

Kurtarıcım Aşk sen s/oluyorum ben, sen gibi.. en son nefesinin gereği kadar çek beni yüreğinin en ölümsüz köşesine.. ve bırakma öleceğini bilsen bile.. ölü aşkları yüreğinde yaşatma çabası yerine; can çekişen sevdayı kurtar tüm merametinle.. bırak birde aşk borcum olsun sana c/an gibi..
  3. Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

' Aşk, hisset şimdi beni [yüregimi].. Dinle şimdi bu yürekten sana dökülen sözleri [Oku]. Cümlelerimi, süslü sözcüklerin arasina sokuşturmadan yaziyorum seni, içimden sadece içimden gelen cümlelerle. Seni çok seviyorum ' Aşk ! .. Senin adin 'Aşk olsun ! Benim adim 'Hasret .. Hayat neymiş ? Gülmek .. ? Sevmek neymiş ? Benim Cevabini bilmedigim sorularim seninle cevap buldu ' Aşk.. Her...
  4. Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende Aybende Ayben : Üsküdar Fuat : Batı Berlin Ayben :Kızlar FuaT : Rape gelin Ayben : Aybende micro emin Fuat : Fuat beton zemin Ayben Dokunamadı bu rape gay okunamadı bu bana göre hey seni gidi dj dilini kesip tizine sokmak farz oldu bu rapi duymadan sakın ölme stay konseyden çıkacak kararı bekle bitch sen bir hiçsin.. beat hakkımı kaybettim o vakit sms ine tek...

Sayfayı Paylaş