gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ayben resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ayben resimleri [​IMG]

Ayben resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayben - Underground

Ayben - Underground

Ayben - Underground ayben underground , roka beati yolla featime diss yapan herkesi pisledim aylin hepsi degil tek ayben 1 numara sen isini yap sonra gel beni solla muzik hiti vaay denebilecek her an olabilecek ariza kapima dayanmadi yanimiza gelen herkeze selam ola onumu kesemezsin yoluma cikma ben zorum, yorumlarin forumda yer bulur karakterin yetersiz tek kacis...
  2. Ayben resimleri burada kızlar

Ayben resimleri burada kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ayben-Bende kalmadı hal

Ayben-Bende kalmadı hal

görmek zor mu geleceği bu kez gökyüzü karanlık ayben merkez herkes bambaşka döneceğim elbet ben de o günlere derdim o günlere aşk mı derdim o değil ki yalan değil mi dün doğdum ben bugün her gün gökyüzünde gülen ayben gibi toprak deli kış gibi yel gibi estim yeri gelir her yerin oynama vakti verilen sözlerimin akdi zaman doldu ne kaldı geri bilemem ki veremedim aklımı geri alamadım gençliğimin...
  4. Ayben-Rap benim

Ayben-Rap benim

RAP BENİM Rap benim hayat felsefem Rap benim için doğrular ve ufkumu aydınlatan parıltı Ben onu ustasından öğrendim Rap benim hayatımın son gerçeği, Rap benim geleceğimin ilk perdesi Rap benim kalbimin aynası,rap hayallerimin yek paydası. Yolu yok bükülemedi bu dil,karalanamadı rapim Her daim dillere pelesenk oldum ama yıkılamadım,hiç susturulamadım bu gerçek Her sahnede varım,her yerde var...
  5. Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende Aybende Ayben : Üsküdar Fuat : Batı Berlin Ayben :Kızlar FuaT : Rape gelin Ayben : Aybende micro emin Fuat : Fuat beton zemin Ayben Dokunamadı bu rape gay okunamadı bu bana göre hey seni gidi dj dilini kesip tizine sokmak farz oldu bu rapi duymadan sakın ölme stay konseyden çıkacak kararı bekle bitch sen bir hiçsin.. beat hakkımı kaybettim o vakit sms ine tek...

Sayfayı Paylaş