gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ayben Sensin 2008

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Ayben Sensin 2008

SANATÇI ADI : Ayben

ALBÜM ADI :
    Sensin

YIL : 2008

COVER:

ALBÜMDEKi PARCALAR

1. Benim O
    2. Ruhun Gemisi
    3. Rap Rap
    4. Varsa Gelsin
    5. Çıkmaz Sokak
    6. Bende Kalmadı Kal
    7. Red Kit
    8. Rüzgar Olmak
    9. Bu Böyle Olmaz
    10. Kısmet
    11. Dişi Köpek
    12. Kork Bizden
    13. Will We Ever Learn
    14. Vakit Yok
    15. Tek Bileğiz
    16. Aşk Olsun
    17. Gözlerim Ağlar
    18. Ölüm Sessizliği
    19. Adı Üsküdarlı

Ayben Sensin 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seden Gurel Son Albüm 2008 “Bir Nefes”

Seden Gurel Son Albüm 2008 “Bir Nefes”

Aykut Gürel, Costi Ionita, Keremcem, Yonca Kocadağ, Sinan Kaynakçı, Kerem Türkaydın, Sıla, Papadapoulos, J.Eriksson-A.Alvermark, Kiki Santander söz ve müzikleriyle yer aldılar. Costi Ionita, Keremcem, Aziret ve Alper D. sesleriyle “bir nefes”e birer nefes daha kattılar. Albüm kayıtları İrem Records, Dr.Studio (Romanya) ve Virus Productions stüdyolarında gerçekleştirildi. İlk klip çalışması...
  2. Ayben - Underground

Ayben - Underground

Ayben - Underground ayben underground , roka beati yolla featime diss yapan herkesi pisledim aylin hepsi degil tek ayben 1 numara sen isini yap sonra gel beni solla muzik hiti vaay denebilecek her an olabilecek ariza kapima dayanmadi yanimiza gelen herkeze selam ola onumu kesemezsin yoluma cikma ben zorum, yorumlarin forumda yer bulur karakterin yetersiz tek kacis...
  3. Ayben - Sensin O (2008) Albüm Tanıtım

Ayben - Sensin O (2008) Albüm Tanıtım

01. Benim O (3:22) 02. Ruhun Gemisi (ft.Ceza) (3:22) 03. Rap rap (3:21) 04. Varsa Gelsin (3:47) 05. Cikmaz Sokak (3:46) 06. Bende Kalmadi Kal (4:22) 07. Red Kit (3:15) 08. Ruzgar Olmak (3:15) 09. Bu Boyle Olmaz (ft.Fuchs) (2:53) 10. Kismet (3:49) 11. Disi Kopek (3:18) 12. Kork Bizden (ft.Ceza) (5:01) 13. Will We Ever Learn (ft. Ursula Rucker)...
  4. Ayben resimleri

Ayben resimleri

ayben resimleri
  5. Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende Aybende Ayben : Üsküdar Fuat : Batı Berlin Ayben :Kızlar FuaT : Rape gelin Ayben : Aybende micro emin Fuat : Fuat beton zemin Ayben Dokunamadı bu rape gay okunamadı bu bana göre hey seni gidi dj dilini kesip tizine sokmak farz oldu bu rapi duymadan sakın ölme stay konseyden çıkacak kararı bekle bitch sen bir hiçsin.. beat hakkımı kaybettim o vakit sms ine tek...

Sayfayı Paylaş