gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ayber Ruveyda Soner - Haketmedim Seni

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ayber Ruveyda Soner - Haketmedim Seni
    Biliyorum çok hatalıydım

Sana bu yanlışı baştan yaptım

Beni sevdin değerini bilemedim

Aslında ben seni hiç haketmedim

Ne olur bir söz söyle

Yüzüme bakma böyle

Suskunluğun yakar beni

Karşımda durma öyle

Hiç sevmedim de

Kırılmadım de

Sensiz de hayatı yaşarım de

Hiç ağlamam de

Hiç şaşırmadım de

Seni şimdiden bile unuttum de

Ayber Ruveyda Soner - Haketmedim Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Yüreğime Ektim Seni

Soner Arıca - Yüreğime Ektim Seni

Bardağımdaki çay gibi Yudum yudum içtim seni Sigaramda duman gibi Ciğerime çektim seni Oysa ki sen yoktun yanımda Tomurcuk oldun sen dalımda Düşündümde ben en sonunda Hayal edip öptüm seni Yüreğime ektim seni Öyle çok özlemişim Öyle çok beklemişim ki Öyle benimsemişim ki Benliğime kattım seni
  2. Soner Arıca - Seni Seviyorum

Soner Arıca - Seni Seviyorum

Seni güneşten daha fazla ısıtabilirim olur olmaz dertlerinden sıyırabilirim denizlerden dağlardan uçurabilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum bir ömrü bir yastıkta paylaşabilirim iyi ve kötü günde yanında durabilirim bu hayatın sonunu senle bitirebilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum yolun neyse hesapsızca yürüyebilirim senin için bitmez nöbetler tutabilirim korktuğun...
  3. Soner Arıca - Allah Korusun Seni

Soner Arıca - Allah Korusun Seni

Bana veda ederken Ağlama sakın Bir damla gözyaşın öldürür beni Sen kendine iyi bak Beni düşünme Bir ömür boyunca beklerim seni Şahidim allah Allah korusun seni allah Gittiğin gibi geri dönersin inşallah
  4. Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkısı 30 Haziran sözleri

Arkadaşlar 30 haziran da Bir Şarkısın Sen yarışmasını izleyenleriniz oldu mu? Eğer izlediyseniz bana Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkısı sözlerini yazar mısınız
  5. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Soner Kip'in Söylediği Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Soner Kip'in Söylediği Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam

Soner Kıp 30 haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam şarkı sözü Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna 'nın söylediği şarkının sözleri ardından bu konumuzda da bir misafirimizin isteği üzerine Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam şarkı sözü ie karşınızdayız :) Seninle tattım ben...

Sayfayı Paylaş