gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayce Abana - Banu hoca

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

KARAKTER
    Oldukça bakımlı ve şık giyinen bir kadındır. Şan hocasıdır. Bir kere evlenmiş, ancak çocugu olmadıgı için kocası tarafından aldatılarak terk edilmiştir.

Bu nedenle erkeklere hiç güveni yoktur. Sürekli kızlara, erkeklere güvenilmemesi gerektigi hakkında nasihatler verir. Çocukları çok sevmektedir. Çocuğu olmadığı için, kendini müziğe ve öğrencilerine vermistir. Her ne kadar sürekli "bir ögretmen, ögrencileri arasından ayırım yapmaz" dese de, kızları çok sevmektedir ve açık açık Gülçin, Eren, Cemre ve Yasemin?i kayırmaktadır.

Ancak bunun herkes tarafından anlaşıldığının farkında bile değildir. Müzik terimlerini sıklıkla kullanır. En çok kullandıgı kelime ise, Adagio?dur. Bu yüzden kızlar ona ?Adagio Banu? ismini takmıştır. En sık kullandıgı söz ise ?E, oldu mu be güzelim!? dir.

Ayce Abana - Banu hoca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Her gün biraz, biraz daha Girdin sen aklıma Uykularım darmadağın Resmin baş ucumda O ilk bakış Bakış var ya Orda bittim sana Aklımda sen, fikrimde sen Nerdesin be ara Aylardır haber yok Çok mu kızdın bana Yandık bu inatla Çok özledim çok Ben sana abayı yaktım Ben sana takılıp kaldım Ben beni ateşe attım Haydi hayırlısı Abayı yaktım
  2. takılarda nasrettin hoca koleksiyonu

takılarda nasrettin hoca koleksiyonu

bizim kültürümüzü yansıtan ve çok degerli olan nasrettin hocamızın toka ve takılarından olusan koleksiyon görülmeye deger ee görelim ozaman :)
  3. Abana Resimleri

Abana Resimleri

abana resimleri abana nerde neresi ayçe ayak ayçe resimleri Yaz tatilinin yaklaştığı şu günlerde halen tatilini nerde yapacağına karar veremeyenler için Abana bana göre gerçekten doğru ve güzel bir seçim
  4. Nasrettin Hoca Resimleri

Nasrettin Hoca Resimleri

nasrettin hoca nasrettin hoca, fotoları, resimleri, çeşitli fotograflarını buradan bulabilirsiniz Nasrettin Hoca Görsellerini siz meleklerimle paylaşıyorum.
  5. nasrettin hoca kısa fıkraları

nasrettin hoca kısa fıkraları

nasrettin hoca kısa fıkraları Arkadaşlar nasrettin hoca ile ilgili kısa fıkralar arıyorum ben buradan bir kaç fıkra sunarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş