gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayçin İnci kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayçin inci kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri,
    "Benim Annem Bir Melek" adlı dizide de rol alan başarılı oyuncu Ayçin İnci hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Ayçin İnci

Doğum Tarihi :1980
    Boy :176
    Kilo :57
    Göz Rengi :Açık Kahverengi
    Yabancı Dil :İngilizce

Özgeçmişi
    1997'de Üsküdar Lisesini
    1999-2001'de Marmara Çağdaş Bilimler Vakfı İngilizce'yi
    2001-2002 Bilgisayar Prog. ve analistliği kursunu bitirdim.
    A.Ö.F. İtisat 3. Sınıfta Okumaktayım.
    2001-2003 senesinde oynadığım reklam filmlerinden bazıları; Coca Cola,Yapı Kredi,Garanti Bankası,Aria,Trukcell,Shubuo'dur.
    2003-2005 ATV'de Kurşun Yarası adlı TV Dizisinde
    2005 Sen Ne Dilersen Dile Adlı Sinema Filminde
    2005 ATV'de Misi Adlı TV Dizisin'de oynadım.
    2005'de Şahika Tekand'ın Studio adlı oyunculuk atölyesinde başladığım eğitiime devam etmekteyim. 2006 Tiyatro Festivalinde Şahika Tekand'la birlikte "EVRİDİKE'NİN ÇIĞLIĞI" adlı oyunda oynadım. Şuanda Biket İlhan'ın yönettiği Senaryosu Metin Belgin'e ait "MAVİ GÖZLÜ DEV" adlı sinema filminde Cahide Sonku'yu canlandırmaktayım. Oyunculuk Eğitim ve Edebinin ömürboyu yürünecek bir yol olduğunu düşünmekteyim.

Özel Becerileri
    Dans,Dublaj,Spor (Kayak Yüzme Bisiklet)

Sinema Filmleri ve Yönetmenleri
    SEN NE DİLERSEN DİLE
    MAVİ GÖZLÜ DEV

TV Yapımları ve Yönetmenleri
    KURŞUN YARASI
    MİSİ

Ayçin İnci kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***inci***

***inci***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bilal İnci kimdir

Bilal İnci kimdir

bilal inci kimdir bilal inci kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Bir çok sinema filmine imzasını atan ve oyunculuğu tartışılmayacak derecede başarılı olan Bilal İnci hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Bilal İnci, (29 Eylül 1936 - 15 Ekim 2005), Türk sineması oyuncusu Hayatı Bilal İnci Adana’da doğdu. Yönetmen Kemal İnci’nin kardeşidir. Bir süre...
  3. Ayça İnci kimdir

Ayça İnci kimdir

ayça inci kimdir ayça inci kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri "KaraGümrük Yanıyor" adlı dizide de rol alan şimdiler de ise "Akasya Durağı" adlı dizide şöfer rolunü canlandıran, başarılı oyuncu Ayça İnci hakkında merak ettiğiniz herşey burada! Ayça İnci (d. 30 Nisan 1978 , İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Lise eğitimi...
  4. Siyah İnci Kitabının Yazarı Kimdir

Siyah İnci Kitabının Yazarı Kimdir

Siyah İnci Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşalr ben bu yazarın adını unuttum arkadaşıma tavsiye edeceğim ama işte yazarı unuttum:S
  5. Ütopya İnci Satır Kimdir?

Ütopya İnci Satır Kimdir?

Farklı olmanın kendisi için önemli olduğunu ifade eden İnci “bir anda güler, bir anda ağlarım” diyerek ne zaman ne yapacağının kestirilememesi konusunda ip uçları veriyor. Ütopya İnci İsim: İnci Satır Ütopya İnci Cinsiyet: Kadın Ütopya İnci Yaşı: 24 Ütopya İnci Meslek: Satış Elemanı Ütopya İnci Yaşadığı Yer: İstanbul Ütopya İnci Medeni Durumu: Bekar Ütopya İnci Burcu: Yengeç...

Sayfayı Paylaş