gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

ayda 3 cm uzayan saçlar

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

haftada 1 cm uzayan saçlar saçım uzadı saçlarım uzadı bemiks ampülün saça faydası arkadaşlar benimde yeni yaptığım saç maskesini paylaşmak istedimm ayda 3 cm uzuyormuş denilene göre bende 3cüye yapıyorum bakalım sonucu merakla bekliyorum. 1 tutam senameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatıyoruz ılıyınca içine 1 çorba kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampul ekliyoruz saç diplerimize sürüyoruz 3 - 4 saat bekleyip yıkıyoruz bu kürü haftada bir kez uyguluyorum saçlarım öncesinden daha yumuşak ve parlak bide uzarsa deymesinler keyfimize:cheer2:
    senameki otu ve badem yağı aktarlardan bemiks ampul de eczaneden bildiğimiz üzre bemisk bi vitamin.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler canım öneri icin faydasını gördünmü uzadımı sacın?

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Denemem lazım bunu saçımı kestirdim yine :(

4. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

tesekkürler canım öneri icin faydasını gördünmü uzadımı sacın?

evet faydasını gördümm uzadı denemeni tavsiye ederim

5. Doro

Doro Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de faydasını görenlerdenim tavsiye ederim.

ayda 3 cm uzayan saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınız 3 ayda omzunuzdan belinize kadar

Saçlarınız 3 ayda omzunuzdan belinize kadar

bemiks ampul saç bakımı sinameki badem yağı bemiks ampul sinemaki otu badem yağı ampül ve su sinameki Sinemaki otu, badem yağı, bemiks ampül ve su ( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül de eczanelerde satılıyor, b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma). Hazırlanışı: 1 tutam sinemakiyi, bir çay bardağı suda...
  2. Çabuk uzayan saçlar için

Çabuk uzayan saçlar için

Saçların hızlı uzaması iyi bir saç bakımına baglı.Saçlarınız kısa olmasında şikayetmi ediyorsanız ozman tavsiyeleri dikkate alın.Çünkü bu bilgiler saçlarınızı besleyerek ve hızlı uzamasını saglayacak :tik: Saçı kısa olanlar üzülmesin bu mucizevi saç uzatan kür, saçlarınızın lepiska gibi olmasını sağlayacak Saçlarınızın çabucak uzamasını istiyorsanız stresten,...
  3. 3 Ayda Saçları Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır

3 Ayda Saçları Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül Nedir Saçlarınızı kestirdiniz ve şimdide uzasın mı istiyor sunuz? Üzülmeyin, bunun için çok fazla beklemenizie gerek yok, sadece 3 ay bekliyeceksiniz ve saçlarınız omuzlarınızdan, belinize kadar uzayacak Melek'ler:) Nasıl mı; tabi ki 3 ayda saçları bele kadar uzatan formül önerimizle :) Gerekli...
  4. Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar

Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar Saçlarını kısacık bir süre içersinde uzatmak isteyen Melek'ler, bu hayaliniz gerçek oluyor. Çünkü biz bu sayfamızda saç tellerinin ayda kaç cm uzayacağına dair bilgiler sunuyor ve bunun yanı sıra saç uzatan kür önerisinide de bulunuyoruz arkadaşlarım :) Sevgili Bayanlar Saç telleri bir ayda yaklaşık 2,5 cm...
  5. Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Merhabalar arkadaşlar Geçtiğimiz Mart ayında belimde olan saçlarımı malesef ki omzumda kestirmek zorunda kaldım kırıklardan dolayı tabiki tüm bayanların başına gelen sorunlar duzlestiriceler ,fönler , boyalar vs.simdi size bundan 2 sene önce kullandığım saç uzatma işleminden bahsedeceğim her duştan önce cam terbenti ve yılan yağı kullanıyordum cam terebenti niyle y(arım şampuan in içine 2...

Sayfayı Paylaş