gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ayda dans : izmirli ve aşkısııı

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

ayda dans [​IMG]

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ayda dans : izmirli ve aşkısııı
    ay cok kiskandim yeserdim kiz bende istiyorum dur kocam gelsinde:)

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ayda dans : izmirli ve aşkısııı

bizm kadar güsel dans edeni varmııııııııııııııııııııııııııııııı :zuha:

ayda dans : izmirli ve aşkısııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asena ve buzda dans :_)))

Asena ve buzda dans :_)))

http://www.lordoyun.com/flash/asena_skate.swf
  2. Ay Işığında Dans

Ay Işığında Dans

ay ışığında dans Bir yerlerde varsın biliyorum Birgün ellerim dokunacak Yüreğim kafesinden çıkarak Karışacak çağlayanlara Biliyorum sen ve ben Aynı düşün içindeyiz. Sen beni ben seni arıyoruz. Kelebeklere baktığında Senin de gözlerin doluyor Düşündükçe, Güzelliklerini ve kısacık ömürlerini Dün gece yine aynı düşü paylaştık Atlayıp bir gemiye dünyayı dolaştık sevgili Yunusların çığlıklarıydı...
  3. dansta tutuş ve çerçeve

dansta tutuş ve çerçeve

Bazılarına göre Milonguero ile diğer stil tango dansları arasındaki fark, Milonguero stilinde çerçevenin bayanın içinde olması ve diğer stillerde çerçevenin her iki dansçının kollarında olmasıdır. Çerçevenin bayanın içinde veya kollarda olması, geniş ölçüde tutuşun yakınlığı ve yumuşaklığına bağlıdır. Sert ve mesafeli bir tutuşta çerçeve kollardadır. Tutuş daha yakın ve yumuşak oldukça,...
  4. İzmirli 4 ay su faturası ödemeyecek

İzmirli 4 ay su faturası ödemeyecek

Suyun metreküp fiyatını 10 kuruşa düşüren Büyükşehi Belediyesi faturaları ocak ayının sonunda tahsis edecek. Şebeke suyundaki arsenik oranını düşürmek için kuyulara yapılacak arıtmalar tamamlanıncaya kadar İzmirlilerin bütçesini rahatlatmak amacıyla suyun metreküpünü 10 YKr'ye düşüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, su faturaları için son ödeme günü belirledi. Buna göre 13 ton ve altında su...
  5. İzmİrlİyİm İzmİrlİ

İzmİrlİyİm İzmİrlİ

İzmİrlİyİm İzmİrlİ -Eger "Kordon" dendiginde akliniza elektrikli ev aletlerinin disinda bir yer ismi geliyorsa... -Kordon'da güneşin batışını izlemenin bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorsanız.. -"Körfez Kokusu" nedir biliyorsaniz... -35 ve 35,5 kavramlari size bir sey ifade ediyorsa... -"Kalbim Ege'de Kaldı" şarkısını kendinizle...

Sayfayı Paylaş