gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aydaki arsalar satışa çıkarıldı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr garip ama Aydaki arsalar satışa çıkarıldı diye bir haber aldım sizde duydunuz mu

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3 bin Çek Cumhuriyeti vatandaşı Ayda arsa satın aldı.Macar Haber Ajansı tarafından yayımlanan haberde; Galaktik Ajansı isimli Çek şirketi tarafından Aydaki arsalar satışa çıkarıldı.DEVAMI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Aydaki arsalar satışa çıkarıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arçelik yılın ilk altı ayında satışlarıyla büyüledi.

Arçelik yılın ilk altı ayında satışlarıyla büyüledi.

Arçelik A.Ş, 2008'in ilk yarısında 3,3 Milyar YTL konsolide ciro elde ederken, uluslar arası cirosunu yüzde 6,5 artırarak 871 milyon avroya yükseltti. Arçelik'ten yapılan açıklamada, şirketin, ilk altı aylık mali tablolarında vergi sonrası konsolide net karın ise geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 25,5 artarak 135 Milyon YTL olarak gerçekleştiği belirtildi. Ekonomik ve politik...
  2. işten çıkarıldım kaç ay süreyle sağlık hizmetinden faydalanabilirim.

işten çıkarıldım kaç ay süreyle sağlık hizmetinden faydalanabilirim.

işten çıkarıldıktan sonra kaç ay sigortadan yararlanabilirim 13.07.2009 giriş tarihim çıkış tarihim ise 19.04.2011 bu süre içinde sürekli çalıştım
  3. Ayda arsa almak isteyenler aydaki arsalar satılıyor!

Ayda arsa almak isteyenler aydaki arsalar satılıyor!

aydaki arsalar satışa çıkarıldı ayda arsa Evet evet yanlış okumadınız Melek'ler:) Ayda ki arsalar satışa çıkarılmış ve en çok arsa alanlar ise Çek Cumhuriyeti vatandaşlarıymış Melek'lerim:) Şimdi gelin bu ilginç haberin tüm detaylarını okuyalım arkadaşlarım:) 3 bin Çek Cumhuriyeti vatandaşı Ayda arsa satın aldı.Macar Haber Ajansı tarafından yayımlanan haberde; Galaktik Ajansı isimli Çek...
  4. Lady Gaga Femme Parfüm Ekim Ayında Türkiye'de Satışa Sunulacak

Lady Gaga Femme Parfüm Ekim Ayında Türkiye'de Satışa Sunulacak

Bu konu; Lady Gaga Femme parfümü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geleceğin Madonnası gözüyle bakılan pop müzik dünyasının asi kızı Lady Gaga her hareketiyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Şimdilerde dünyanın ilk ve tek siyah parfümünü çıkarmaya hazırlanan Lady Gaga'nın bu parfümü dünya ile aynı anda ülkemizde de satuışa sunulacak. İşte parfümle ilgili detaylar......
  5. Daniela de Marchi 'nin 2013 Takı Koleksiyonu Artık Türkiye'de Satışta

Daniela de Marchi 'nin 2013 Takı Koleksiyonu Artık Türkiye'de Satışta

Bu konu; Daniela de Marchi 2013 takı koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, takı tasarım dünyasının başarılı isimlerdinden Daniela de Marchi tasarımları artık Nişantaşı Caprissima mağazasında satılıyor. Kendine özgü dropaj tekniği ve yarı değerlei taşlarla yaptığı birbirinden güzel aksesuarlar bayanların ilgisini çekiyor. Birbirinden güzel kolyeler, küpeler ve diğer...

Sayfayı Paylaş