gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Aydan Kaya Aşk Çıkmazı 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Aydan Kaya Aşk Çıkmazı 2008

ALBUMDEKİ PARÇALAR

Dön
    Aşk Çıkmazı
    Pembe Panjur
    Hoşçakal
    İsmi Lazım Değil
    Kulvarında Yarıştırma
    Devlerin Aşkı
    İtiraf
    Daralıyorum
    Elveda Derken
    İtiraf (Bonus Track)
    Pembe Panjur (Bonus Track)

Aydan Kaya Aşk Çıkmazı 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu aşk sadece bir çıkmaz sokaktı

bu aşk sadece bir çıkmaz sokaktı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevinç Ay "Karadeniz Rüzgarı" 2008

Sevinç Ay "Karadeniz Rüzgarı" 2008

ALBÜMDE BULUNAN PARÇALAR 01 - Ah Gülüm Gülüm 02- Aksu Dere Yolu 03 - Askerlik Geldi Basa 04 - Cal Dagi Beri Bakar 05 - Ceyizlik Sandigi 06 - Darbe 07 - Derin Derin Göllere 08 - Giresun Ordu 09 - Giresun´u Gördün Mü 10 - Güm Güm 11 - Karadeniz Rüzgari 12 - Tahammülüm Kalmadi
  3. Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

umut kaya albüm Arkadaşlarım alternatif müziğin yeni seslerinden olan Umut Kaya'nın bu albümünü bizzat dinledim çok süper bir albüm ben bütün şarkılarını çok severek dinledim sizlerede dinlemenizi gönül rahatlığıyla önerebilirim. Özellikle mevsimler geçerkeni dinleyin ben en çok bu şarkısını beğendim:tik: Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı - Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Kapak...
  4. Bu Aşk Sadece Bir Çıkmaz Sokaktı ...

Bu Aşk Sadece Bir Çıkmaz Sokaktı ...

Bizim de bir ayrılık vaktimiz varmış zamanını hiç hesaba katmadığımız. Yıllara yaydığımız aşkı, nasıl da hunharca harcamışız meğer. Nasıl da tüketmişiz elimizde, avucumuzda ve yüreğimizdeki tüm bozuklukları, Artık harcayacak kuruş kalmamış… Zaman hesap yapma zamanı değil sevgili! "Koy yüreğini ortaya, iç hesaplaşma yap" demiyorum artık sana. Kimin ne kadar çok sevdiğinin de...

Sayfayı Paylaş