Aydan Şener'in Kızı Med Cezir'de Rol Alacak!

Konu, 'Med Cezir' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

aydan şenerin kızı, med cezir dizisi oyuncuları, med cezir

Sevgili melekler, Med Cezir dizisi kadrouna yeni bir isim katılıyor. Bu isim çoğunuzun tanıdığı bir oyuncu olan Aydan Çener'in kızı, Ecem Akbin. STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşan “Medcezir” ekibine katılan Akbin, “Yolun başındayım, metot oyunculuğu üzerine workshop’lara katılmaya devam ediyorum” diyor.

ecem-akbin.jpg

Aydan Şener'in Kızı Med Cezir'de Rol Alacak! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şener Şen (1941 - .... )

26.12.1941 yılında Adana'da doğan sanatçı, aktör Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle geçmiştir. "Şalvar davası" adlı filmiyle de başrole çıktı. 1958'de Yeşil Sahne'de amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. 1964-1966 yılları arasında Doğu Anadolu'nun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaptı. 1966'da İstanbul...
  2. şener şen

Şener Şen (1941 - .... ) 26.12.1941 yılında Adana'da doğan sanatçı, aktör Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle geçmiştir. "Şalvar davası" adlı filmiyle de başrole çıktı. 1958'de Yeşil Sahne'de amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. 1964-1966 yılları arasında Doğu Anadolu'nun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaptı....
  3. Şener Şen

SENER SEN 26.12.1941 yılında Adana'da doğan sanatçı, aktör Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle geçmiştir. "Şalvar davası" adlı filmiyle de başrole çıktı. 1958'de Yeşil Sahne'de amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. 1964-1966 yılları arasında Doğu Anadolu'nun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaptı. 1966'da...
  4. aydan

arkadaşlar belki alakasız bi yere yazıyorum ama benimle dans edermsiindeki aydanın saç rengi çok hoşuma gidiyor bilgisi olan yazabilirmi bekliyorum lütfen :argue:
  5. bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

ruskızı rusların facebooku rusya şehirleri rus facebooku rusya şehirleri kızları özellikle bayan arkadaşlar lütfen alınmayın, msnden bana geldi bende sizlerle paylaşayım dedim, bence espirili, umarım beğenirsiniz, bu arada arattım çıkmadı, umarım yayınlanmamıştır, saygılarımla Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark... TÜRK KIZLARINDAN ÖZÜR DİLİORUM. 1- ruslar bakımlıdırlar türk...
  6. Çalıkuşu Aydan Şener podyumda

çalıkuşu aydan şener calikusu aydan sener şener çalıkuşu dekolte video KARİYERİNİN EN BÜYÜK ÇIKIŞINI 1986’DA ÇEKİLEN “ÇALIKUŞU” DİZİSİNDEKİ ROLÜYLE YAPAN AYDAN ŞENER, ÖNCEKİ GÜN ENGELLİLERE YARDIM AMACIYLA DÜZENLENEN WORLD WELLA PARİS DEFİLESİNDE GÖREV ALDI.... [img] Şener’in defilenin finalinde tanıttığı derin göğüs dekolteli kıyafeti 2500 liraya alıcı buldu. Grand Cevahir Otel'de...
  7. Aydan tesettür

aydan tesettür ayhan tesettür giyim aydan 2011 Aydan tessettür giyim bayanlar için birbirinden şık ve kaliteli bir koleksiyon hazırlamış. Kıyafetlere genel olarak baktığımızda gerek kalitesi gerek şıklığı ve bir o kadarda rahatlığı göze çarpıyor. Tüm tesettürlü hanımların şıklıklarına şıklık katacak işte Aydan tesettür giyim koleksiyonu
  8. Aydan Taş kimdir

aydan taş kimdir, hayatı, kısaca hayatı, filmleri, dizileri, biyografi, Muhasebeciyken, BKM Mutfak oyuncularına katılıp tiyatrocu olan Aydan Taş hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler:) 1982 doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi iktisat ve Karadeniz Teknik Üniversitesi işletme mezunu. Üniversitede okul tiyatrosunda yer aldı. "Eski Çarıklar" ve "Pişti"...
  9. Aydan Şener hayatı

aydan şener biyografi aydan şener kiminle evlendi kiminle evliydi mühürlü güller dizisi nerede çekildi mühürlü güller nerede çekildi aydan şener hayatı, biyografi ,kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri Türkiye Güzelleri'nden olan Aydan Şener, hakkında kendi ağzından ve bizlerin araştırmaları sonucunda bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. 1 Mart 1963...
  10. Şener Şen kimdir

şener şen kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında herşey burada arkadaşlar. Usta sinema oyuncusu Ali Şen'in kendisi gibi usta ouynuc oğlu Şener Şen hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. 26.12.1941 yılında Adana'da doğan sanatçı, aktör Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aydan şenerin kızı ecem