gebe
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

Aydın ilindeki melekler

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

kadın doğum doktorlarından tavsiyeleriniz varmı devlet hastanesine gittim bana cok yetersiz geldi üni ye gittim o daha beter özel hastaneler nasıl bir bilginiz varmı

Aydın ilindeki melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydın ili hakkında bilgi

Aydın ili hakkında bilgi

aydın ili hakkında bilgi aydın ili ile ilgili bilgiler ile ilgili bilgiler hakkında bilgi aydınla Bölgesi: Ege Bölgesi Yüzölçümü: 8.007 (km2) Nüfus: (2000) 950.757 Nüfus yoğunluğu: 118,7 (kişi/km2) Plaka kodu: 09 Telefon kodu: 256 İlçe sayısı: 17 Vali: Mustafa Malay İl orta ve batı kesiminde verimli ovalar, kuzeyinde Aydın Dağları, güneyinde Menteşe Dağları ile çevrili Büyük...
  2. A ile başlayan rahatsızlıklar

A ile başlayan rahatsızlıklar

ayak üstünün şişmesi göbek deliği kanaması rüyada ayağın kanaması rüyada göbek deliği görmek Abse : İçi cerahat dolu şişliklere verilen isimdir. Vücudun her tarafında ortaya çıkabilir. Nedeni vücuda giren mikroplardır. Adale romatizması : Çoğunlukla, şiddetli soğuk algınlıklarından sonra görülen ve hareket etmenin zorlaşmasına neden olan bir çeşit romatizmadır. Tıp dilinde Myalgia, Fibrozit...
  3. Aydın İl Tanıtımı

Aydın İl Tanıtımı

didim bodrum arası kaç km izmir didim arası kaç km aydın aydın bodrum ankara KALELER Arpaz Kalesi: Nazilli-Bozdoğan yolu üzerindedir. Körteke Kalesi: Bozdoğan İlçesine bağlı Körteke Köyü ile Örencik Köyü arasında bir tepenin üzerindedir. Cincin Kalesi: Koçarlı İlçesinde Cin Bey tarafından kurulmuştur. Güvercin Ada: Kuşadasındadır. CAMİLER Üveys Paşa Camii: 1565 yılında Kadı...
  4. Zincirler ile Yazılarınızı Asın

Zincirler ile Yazılarınızı Asın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. A İle Başlayan Bitkiler neler buyrun öğrenelim melekler

A İle Başlayan Bitkiler neler buyrun öğrenelim melekler

A Harfi İle Başlayan Bitkiler A İle Başlayan Bitki İsimleri Daha önce sizlerle A ile başlayan erkek - kız bebek isimleri ve a harfiyle başlayan bilmeceler gibi bir çok konu paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de yine A ile başlayan bitki isimleri paylaşımında bulunmak istiyor ve A harfiyle başlayan bitkiler nelermiş, buyrun öğrenelim Melek'ler diyoruz :) Abdestbozanotu ( pimpinella...

Sayfayı Paylaş