gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Aydın Kanat Uzun Sokak 2007

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

aydın kanat Aydin Kanat Uzun Sokak 2007

SANATÇI ADI : Aydin Kant

ALBÜM ADI : Uzun Sokak

YIL : 2007

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:
    1. Aydın Kant - Yalanci Dünya
    2. Aydın Kant - Atma Türküsü
    3. Aydın Kant - Gencligim
    4. Aydın Kant - Denizde Kararti Var
    5. Aydın Kant - Halide
    6. Aydın Kant - Uzun Sokak
    7. Aydın Kant - Ordunun Isiklari
    8. Aydın Kant - Dumanli Daglar
    9. Aydın Kant - Yesil Ile Arama

Aydın Kanat Uzun Sokak 2007 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık Kanatlar

Kırık Kanatlar

Yirmi yaşımdayken annem bana şöyle demişti: - Manastıra girseydim, hem kendim, hem başkaları için en iyisini yapmış olacaktım. - Eğer manastıra girmiş olsaydın ben dünyaya gelmezdim, dedim. - Dünyaya gelmen daha önce kararlaştırılmıştı oğlum, dedi. - Evet ama, dünyaya gelmeden çok önce seni annem olarak seçmiştim ben, diye karşılık verdim. - Dünyaya gelmeseydin cenette bir melek olaarak...
  2. Sokak

Sokak

Sokaklar birtakım meslek ve işlere, hayatın devamı için gerekli olan unsurlara; Sokak aralarında dolaşıp duran bir kimse görmek hayır ehli, şerden sakınan öğüt ehli birine, Anayoldan ayrılarak sokağa girmek doğru hareket etmemeye, olumsuz bir şahitlikte bulunmaya; yemini bozmaya ya da birtakım keffaretlere; Sokakta insanlarla yürümek hayatın akışına kendini kaptırmaya, kalabalık psikolojisiyle...
  3. Kırık kanatlar güzel sözleri

Kırık kanatlar güzel sözleri

Anadoluma ateş yağarken Korkuyorum Ölürüm diye değil Seni bir daha GÖREMEM diye…
  4. Tavuk Kanat

Tavuk Kanat

Malzemeler - 2 büyük tabak tavuk kanat - Sos İçin: - 1 çorba kaşığı domates salçası - 2 çorba kaşığı soya sosu - 1 çorba kaşığı zeytinyağı - Peynirli Dip için: - 1 su bardağı yoğurt - 2 çorba kaşığı mayonez - 1 çay kaşığı kekik - 3 çorba kaşığı ufalanmış tulum peyniri - 3 adet taze soğan Yapılışı Dip için bir kapta 1 su bardağı yoğurdu, 2 çorba kaşığı mayonezi, 1 çay kaşığı...
  5. Meleklerin kanatları

Meleklerin kanatları

melek kanatları resimleri melek kanadı kanatları kanat kanatlari Hiçbir melek kanatsız olmaz ama bizim kanatlarımız gizli biliyorum bizlerde birer meleğimiz ailemiz,sevdiğimiz için birer meleğiz ve dostlarımız için herkesi seviyorum sevgiler canımlarım.:):)

Sayfayı Paylaş