gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aydın Valisi Mustafa Malay "Makamımı bırakıyorum

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Aydın Valisi Mustafa Malay, "Makamımı bırakıyorum" dedi. Mustafa Malay, düzenlediği basın toplantısında, devlet ciddiyetiyle valilik görevini yaptığını, gazetelerde hakkında çıkan iddiaların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi.
    Vali Malay, şöyle konuştu: ''Devletin üzerinde zerre kadar şaibe kalmasın. 'Valilik mitinge insan davet etti' diye bir kişi dahi inansa devlet için yaradır. Fırsat vermemek için makamımı bırakıyorum, en çok sevdiğim ilimi bırakıyorum. Mesaj alsınlar, yalan yazan basın ve yalan konuşan siyasiler.''

Aydın Valisi Mustafa Malay "Makamımı bırakıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. flamenkodaki bicimler(makamlar)

flamenkodaki bicimler(makamlar)

Flamenkodaki biçimler (makamlar): Alboreas Alegrias Bamberas Bulerias Caleseras Campanilleras Cantinas Cana Caracoles Carseleras Cartageneras Chuflas Colombianas Danza Mora Debla Fandangos Grandes Fandangos de Huelva Fandanguillos Farruca Garotin Granainas Guajiras Jaberas Jaleos Livianas Malaguenas Marianas Martinetes Media Granaina Milongas Mineras Mirabras...
  2. Mustafa Sandal - Aya Benzer 2003

Mustafa Sandal - Aya Benzer 2003

Our love is like the moonlight I never gonne leave you Never break your heart Ben dönerim etrafında Hiç kimse farketmez Aşk bu affetmez Işıkların sönerse Hep dönerim etrafında Hiç kimse farketmez Aşk bu göstermez Rüyaların biterse İyi dinle duyarsın sesimi uzaklardan Dinle en kuytu acılardan Kalbinde yoruldunsa yolculuklardan Vazgeç artık yıldızlardan Aya benzer yüreğim E doğal olarak...
  3. Mustafa Sandal - Aya Benzer

Mustafa Sandal - Aya Benzer

Ben dönerim etrafında Hiç kimse farketmez Aşk bu affetmez Işıkların sönerse Hep dönerim etrafında Aşk bu göstermez Rüyaların biterse İyi dinle duyarsın sesimi uzaklardan Dinle en kuytu acılardan Kalbinde yoruldunsa yolculuklardan Vazgeç artık yıldızlardan Aya benzer yüreğim E doğal olarak takipteyim Ah şu kaderi çözersem eğer Bekle geliyorum aşkım Aya benzer yüreğim E doğal olarak...
  4. Aydın Valisi 'merkez' yolcusu

Aydın Valisi 'merkez' yolcusu

Aydın Valisi Mustafa Malay, merkeze alınıyor. Aydın Valisi Mustafa Malay. İçişleri Bakanlığı yetkilileri, Aydın Valisi Malay'ın merkeze alınmak için yaptığı başvurunun işleme konulduğunu ve bu konuda hazırlanan kararnamenin Başbakanlığa sevk edildiğini söyledi. Kararname Bakanlar Kurulu'nda imzaya açılacak, daha sonra Cumhurbaşkanı'nın onayına sunulacak. VALİ MALAY NE DEMİŞTİ? CHP Genel...
  5. Mustafa Yıldızdoğan Haziran Ayı Konser Tarihleri

Mustafa Yıldızdoğan Haziran Ayı Konser Tarihleri

mustafa yıldızdoğan konser tarihleri 2011 mustafa yıldızdoğan kayseri konseri Mustafa yıldızdoğan, konser haberleri, konser tarihleri, konser saatleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Mustafa Yıldızdoğan'ın hazıran ayı konser planı sizlerle melekler Mustafa Yıldızdoğan Mersin de Sanatçı: Mustafa Yıldızdoğan Yer : Konser Alanı - Anamur / Mersin Tarih:...

Sayfayı Paylaş