gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aydın Yıldız Otel

Konu, 'Kış Otelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aydın Yıldız Otel Otel Resimleri ..." [​IMG] [​IMG] "Aydın Yıldız Otel Otel Bilgileri ..."

Oda Özellikleri:

Toplam 41 odası bulunan Aydın Yıldız Otel Uludağ’ın tüm odalarında split klima, telefon, duş ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Otel Özellikleri:

Aydın Yıldız Otel Uludağ da çamaşırhane, bahçe, resepsiyonda kasa, kuru temizleme, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör ve ücretsiz otopark hizmetleri sunulmaktadır.

Aktiviteler:

Cennetkaya Kayak Tesislerimizden büyük keyif alacaksınız. Çünkü tesislerimiz CE belgeli ve 200 model son teknoloji ile yapılmıştır. Cennetkaya tesislerimize ait 3 adet lift bulunmaktadır. Kolay, orta zorlukta ve zor pistlerimizden dilediğinizde özgürce kayak yapabilmenin keyfini sunuyoruz sizlere. Cennetkaya Telesiyej, Uludağ'ın ilk 4 kişilik sandalyeli telesiyejidir. Yapımı 2006 yılı başında tamamlanmış ve geçtiğimiz sezon kayakçıların büyük beğenisini toplamıştır. Cennetkaya Telesiyej in hat uzunluğu 900 mt. dir ve Fatin Tepe'ye çıkmaktadır. Cennetkaya Teleski çıkış istasyonu Mandra'dadır ve Fatin Tepe den başlayıp Tutyeli Çanağından devam eden pistimiz Mandra da son bulup bu pistin uzunluğu 3 Km dir. Buradan Cennetkaya Teleski ile tekrar Fatin Tepe ye çıkmanız sağlanmaktadır. Cennetkaya Teleski nin hat uzunluğu 950 mt' dir. Dönüş İstasyonu Cennetkaya Telesiyej in dönüş istasyonu ile aynı yerdedir ve Teleski den çıkış yaptığınızda yukarıda saydığımız pistlerin herbirinden rahatlıkla iniş yapabilirsiniz

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aydın Yıldız Otel
    paylaşım için teşekkürlerrrrrr

Aydın Yıldız Otel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin

Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin

Şimdiki aşklar yalan olmuş ben yine aşık Bendeki şansın talihi yok yine yazık Bir yarim var herkesten güzel ama deli Bir gözü bende öbürü nerde bilmemki Beni al dediğim zaman almadı Elveda dediğimde bırakmadı Aşkımı kafasına göre kullandı Ah ne kadar acı, yok ki bunun ilacı Güzel elbiseleri giyip kuşanacağım Senin önünden geçip sana bakmayacağim Beni kırdığın gibi kalbini kıracağım...
  2. AYDIN & YILDIZ HOTEL  OTEL ADI 	: 	Aydın & Yıldız Hotel Uludağ KONUMU 	: 	1. Bölge, U

AYDIN & YILDIZ HOTEL OTEL ADI : Aydın & Yıldız Hotel Uludağ KONUMU : 1. Bölge, U

AYDIN & YILDIZ HOTEL OTEL ADI : Aydın & Yıldız Hotel Uludağ KONUMU : 1. Bölge, Uludağ Uludağ�ın en güzel yerinde, Beceren pistinin tam...
  3. Yıldız Termal Otel Bursa

Yıldız Termal Otel Bursa

küçük yıldız otel bursa küçük yıldız otel bursa oteli küçükyıldız küçükyıldız Kapasite: 30 toplam oda, 64 toplam yatak, 4 suit oda. Şehir, kara manzarası var. Oda Detayları: Telefon, müzik yayını, balkon, minibar, internet...
  4. yıldız termal otel

yıldız termal otel

Kaplıca sularıyla kalp, siyatik, kadın ve cilt hastalıklarına birebir etkili bir şifa kaynağıdır. YILDIZ TERMAL OTEL
  5. Emre Aydın Dünya Yıldızı

Emre Aydın Dünya Yıldızı

ANNE BAK GÖRECEKSİN BİR GÜN... Yaptığın işte öncelikle edim adımlarla yürüdün Emre Aydın. Dün Gece yarısında, röpörtajını izledim, ben gibisin biz gibisin... Değiştirmemiş seni ne aldığın ödül, nede yolda insanların seni tanımalarından dolayı yürüyememen. Helal olsun Emre Aydın... 15. MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİ'NDE “AVRUPA'NIN EN İYİ SANATÇISI” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEN EMRE AYDIN'IN ANTALYA'DA...

Sayfayı Paylaş