gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aydoğan Oflu yaşamını yitirdi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Genç oyuncuya Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz ve geçiyorum haberin ayrıntılarına... [​IMG]

Bir çok dizi, film ve reklamlarda oynayan Erkan Aydoğan Oflu yaşamını yitirdi.

Grip olduğu öğrenilen Aydoğan Oflu, dün sabah saatlerinde Ortaköy'deki evinde kalp krizi geçirerek hayata veda etti.
    Eşi, sabah kahvaltısı için uyandırmaya gittiğinde genç oyuncunun cansız vücuduyla karşılaştı.

1972 yılında İstanbul Fatih'te doğan Oflu iki çocuk babasıydı.

Çakallarla Dans filminde de rol alan ve "Küstüm Çiçeği", "Sıkı Dostlar", "Gece Gündüz" gibi yapımlarda oynayan genç oyuncu, son olarak reyting rekortmeni dizi Ezel'de "Müdür" karakterini canlandırıyordu.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Üzüldüm valla Aydoğan Oflu'yu dizilerden tanıyordum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah..

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allah rahmet eylesin :S

Aydoğan Oflu yaşamını yitirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aysel Gürel yaşamını yitirdi

Aysel Gürel yaşamını yitirdi

Aysel Gürel yaşamını yitirdi 17 Şubat 2008 Pazar 17:41 Söz yazarı Aysel Gürel, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Alınan bilgiye göre, Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'nde ''akciğer kanseri'' tanısıyla tedavi gören Aysel Gürel, karaciğer yetmezliği nedeniyle saat 16.30'da hayatını kaybetti. Gürel'in kızı Müjde Ar ve bazı yakınlarının da ölüm haberinin ardından hastaneye...
  2. İHA muhabiri yaşamını yitirdi

İHA muhabiri yaşamını yitirdi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu önceki gün Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesi'nden Yozgat'ın Yerköy İlçesi'ne götürürken düşen helikopterin enkazının yeri tespit edildi. 5 kişinin öldüğü, Yazıcıoğlu'nun ise kayıp olduğu belirtildi. 112 ile bağlantı kurarak kazayı haber veren muhabirin de hayatını kaybettiği açıklandı. Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterde...
  3. Erkan Aydoğan Oflu hakkında bilgiler

Erkan Aydoğan Oflu hakkında bilgiler

erkan aydoğan oflu kim, oynadığı diziler, biyografi, cenazesi, hangi dizilerde oynadı, neden öldü, Geçtiğimiz günlerde kalbine yenik düşerek hayatını kaybeden Erkan Aydoğan Oflu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Doğumu: 1972, İstanbul Ölümü: 07.03.2011, İstanbul 1972 yılında İstanbul Fatih'te doğan Erkan Aydoğan Oflu 1973 yılında ailesiyle beraber Almanya'ya...
  4. Ünlü rap şarkıcısı Heavy D. yaşamını yitirdi

Ünlü rap şarkıcısı Heavy D. yaşamını yitirdi

Beverly Hills'teki evinin önünde yerde bulunan ünlü rap ve hip hop şarkıcısı Heavy D, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.. Beverly Hills'teki evinin önünde yerde bulunan 44 yaşındaki şarkıcının nefes almakta güçlük çektiği için hastaneye kaldırıldığı ancak kurtarılamadığı açıklandı. Jamaika doğumlu ünlü şarkıcının ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belirlenecek. Gerçek adı...

Sayfayı Paylaş