ayetel kürsi duası

Müslüman olarak şu sayfada gördüğüm manzara beni çok üzdü.Gittigi misafirlikte yatacağı odada Kuran,ı kerim olduğu için sabah,a kadar ona olan saygısından uyumayan insanlar varken ;sizler ayetler yanında mahrem yerlerini sergileyen resimler eşliginde ayetlerden bahsediyorsunuz.Tesadüfen gördüğüm bu sayfayı eleştirmek için üye oldum.islama hizmet ettiğinizimi düşünüyorsunuz.Art niyetli ve maksatlı yapılan propagandalardır.Eger maksatlı degilse Rabbim affetsin sizleri Maksatlı isede Rabbim zaten verecektir sizlere vakti geldiginde gerekli cezayı...
aramıza hoş geldin tabiki maksatlı değil asıll senin bu yorumun beni çoook üzdü bahsettğin avatar yeni üye olan meleklerimize geçici olarak verilen profil resimidir. Ayrıca profil resmiyle bu duanın ne alakası var eleştiri yapmadan önce düşünmen gerekirdi ayrıca o avatar senin yorumunda kayıtlı beğenmiyorsan duaya yorum yapmadan önce değiştirseydin...

her kapının tek anahtarıdır dualar. her kim ki o gün ayetel kürsü okursa, ertesi gün o sate kadar melekler tarafından korunurmuş. allah dualarımızı kabul eylesin, paylaşımın için allah razı olsun canım.

Ayetel Kürsi duasının fazileti çok büyüktür bende okudum canım Allah herkesin dualarını kabul eylesin Amin amin amin

Rabbim bereketini atırsın aminnnnnnnn

Evet rabbim dükkanlarımıza bereketini atırsın rabbim beni duysun inşallah şu barcumuz biter arkadaşlar bana dua edin annem ameliyata girsin nolur dua edin allah rızası için aminnnnnnnnnnnn

Geri