gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ayhan Aşan Aşkımla Vururum 2006

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Ayhan Aşan Aşkımla Vururum 2006

SANATÇI ADI : Ayhan Aşan

ALBÜM ADI : Aşkımla Vururum

YIL : 2006

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

Ayhan Asan - Ah bu Gecelerde
    Ayhan Asan - Faydasiz
    Ayhan Asan - Mapushane
    Ayhan Asan - Yavrum
    Ayhan Asan - Askimla Vururum
    Ayhan Asan - Hesabini ver ALLAH'a
    Ayhan Asan - O yar Eskiden
    Ayhan Asan - Yerine sevmek yok
    Ayhan Asan - COk gec anladim
    Ayhan Asan - Kimi yakacaksan
    Ayhan Asan - Seni cok seviyorum

Ayhan Aşan Aşkımla Vururum 2006 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Ayhan

Ece Ayhan

1931 yılında Muğla’nın Datça ilçesinde doğdu.İstanbul’da Atatürk Erkek Lisesi’ni, Ankara’da Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni (1959) bitirdi. Kaymakamlık, yayınevlerinde redaktörlük yaptı.İlk şiiri Türk Dili dergisinde çıkmıştı (Şubat 1954). Yeni motifler, karanlık çağrışım atkılarıyla ördüğü şiirleri; onu, şiirimizde 1956/57 yıllarında başlayan İkinci Yeni Akımının en çok sözü edilen şairlerden...
  2. Ayhan IŞIK

Ayhan IŞIK

1929 yılında İzmir'de doğan Ayhan Işık, 1953'te Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümü'nden mezun oldu. Sinemaya geçmeden önce grafiker olarak çalışan sanatçı, çeşitli dergilere kapak resimleri yaptı. Grafikerlikten sinemaya 1951'de Yıldız Dergisi ve İstanbul Film'in açtığı yarışmayı kazanarak geçiş yaptı. Aynı yıl "Yavuz Sultan Selim ve Yeniçeri Hasan" filmiyle ilk kez beyazperdede...
  3. Sezen Aksu - Aşkları Da Vururlar

Sezen Aksu - Aşkları Da Vururlar

Gel Bana kalbini göster ne olur Sen değilsin bu sudaki aksin Hadi gel kader değil bu Hepimize öğretilmiş öfkeler Ne olur teslim olmaz Bu kızgın, bu kalp kıran eller Bir zaman bebektiler Hadi gel Aslını göster Suretin çok zalim Çok mu üzdüler seni Sahiplenme, senin değil bu dikenler Sözlerin hançer Yareler açar Yareler gülüm Sür gözlerinin namlusuna Sür beni, aşktan olsun ölümüm Aşkları da...
  4. Aşk Masala Vururdu,Biz Düşerdik.

Aşk Masala Vururdu,Biz Düşerdik.

Biz O'na hiç arkamızı dönmedik, ama Aşk ısrarla yüzümüze bakmıyordu... Satırlarca gözyaşı biriktirmeyi aşktan sanıyorduk. Kader aciz oyunlar kuruyor, yine de her oyunda kazanan oluyordu. Kaç iklim gömdük bir yağmura? Sağanaklar bizi bir türlü bulmuyordu. Yitip gitmek üzereydik, Aşk inatla yüzümüze bakmıyordu. Ve senin gözbebeklerinden ışığını çalmıştı eylül, belki de...
  5. DTP'den haddini aşan pankart

DTP'den haddini aşan pankart

Emine Ayna miting için Şanlıurfa'daydı. Terör örgütü lehine atılan sloganlara artık alışılmıştı. Ama bu kez bir pankart da açıldı. DTP Genel Başkan Yardımcısı Emine Ayna ve DTP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici, önceki gün Şanlıurfa’nın Birecik, Halfeti ve Suruç ilçelerini ziyaret...

Sayfayı Paylaş