gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayhan Ercan zayıflama çayı zayıflamak isteyen herkese

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayhan Ercan zayıflama çayı zayıflamak için zayıflama çayı tarifi

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda başı kilolarıyla dertte olupta, bir an önce kilo vermek isteyenler için Aktarlar Başkanı Ayhan Ercan'ın zayıflama çayı tarifi veriyoruz. 5 ay da 30 ila 36 kilo verdiren bu mucize Ayhan Ercan zayıflama çayı 9 bitki karışımından oluşuyor Melek'lerim. Şimdi gelin 30 kilo vermek için etkili olan bu mucizevi zayıflama çayı tarifi hakkında bilgi edinelim:)

Ayhan Ercan zayıflama çayı ile, 5 ayda 36 kilo vermenizin mümkün olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Ayhan Ercan, zayıflama çayı için dokuz adet bitkiden söz etmektedir. Biraz sonra sizlere bu bitkilerin neler olduğundan bahsedeceğiz. Ayhan Ercan zayıflama amaçlı olarak zayıflama çayını içecek olan kişilerin, kan şekerlerinin dengede tutulması, ve bunun yanında metabolizmalarıonın çalışması için bu formülü hazırladığını belirtmektedir. Zayıflama çayı nasıl yapılır, ve zayıflama çayı nasıl hazırlanır,

Gymnema bitkisi ile birlikte beyaz kekik, mate yaprağı, funda yaprağı, sinirli ot, yeşil çay, biberiye, barut ağacı kabuğu, çoban çökerten… Ayhan Ercan zayıflama çayı için gerekli malzemeleri bu dokuz bitki ile sıralamıştır. Peki Ayhan Ercan zayıflama adına, zayıflama çayı nasıl yapılır, ve zayıflama çayı nasıl hazırlanır sorusunun yanıtını ne şekilde vermektedir?

Mate Çayı (küçük bir tutam)
    Beyaz top kekik (küçük bir tutam)
    Çoban çökerten (küçük bir tutam)
    Barut agacı kabuğu (parçalara ayırın ve bir tutam kadar kullanın)
    Yeşil çay (birkaç yaprak)
    Sinirli ot (küçük bir tutam)
    Biberiye (küçük bir tutam)
    Funda yapragı (küçük bir tutam)
    Cimnema bitkisi (1-2 yaprak kadar)

Bu bitkileri karıştırıp 8-10 dk demleyerek(kaynatmadan) sabahları aç karnınıza 3 fincan olarak içmemizi söyledi. Çok kilolu olanların 5 fincana kadar içebileceklerinide sözlerine ekledi.

Not:Ayhan Ercan twitter hesabında kitabında’da verdiği kürü hipertansiyon hastaları hamileler ve emziren annelerin kullanmamasını yazdı.

Ayhan Ercan zayıflama çayı zayıflamak isteyen herkese konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ender Saraç'tan zayıflama çayı

Ender Saraç'tan zayıflama çayı

ender saraçtan zayıflama çayı ender saraçtan zayıflama çayları İşte tüm zayıflamak ve formunu korumak isteyenler için Ender Saraç'tan en etkili ve zayıflatıcı bikilerin bir arada bulunduğu mucizevi çayın formülü Beslenme ve yaşam uzmanı Dr. Ender Saraç, doğal şekilde zayıflamanın insan sağlığı için büyük önem taşıdığını söylüyor. ‘Bitki yaprakları, dengeli bir şekilde kullanıldığında...
  2. zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla...
  3. İsteyen Herkes Mentalist Olabilir mi?

İsteyen Herkes Mentalist Olabilir mi?

mentalist olma mentalist olmak mentalist olmak istiyorum Daha önce forumumuzda mentalizm nedir, ne demektir anlatmıştık melekler :) Özellikle kaşık bükme olayıyla herkesin dikkatini çeken mentalizme ilgi duyan sayısı gün geçtikçe artıyor. Belki bu yazıyı okuyan pek çok kişi de evde ki kaşığı, çatalı bükmeyi denemişlerdir. Bu noktada akla isteyen herkesin mentalist olup olamayacağı geliyor....
  4. dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim.. doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm... neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek...
  5. Zayıflama Çayı

Zayıflama Çayı

Zayıflamak fazla kiloları olan herkesin hayalini süsleyen bir olgudur. Zayıflamak için günümüzde bir çok yöntem saglikli zayiflama kullanılmaktadır. Başlıca bilinen zayıflama yöntemleri spor ve diyettir. Ancak başta bayanlar olmak üzere bazı kişilerde kendilerini gün içinde aç bırakarak, sadece sıvı ile beslenerek ya da tek öğün ile beslenerek çok daha hızlı bir şekilde kilo vermeye...

Sayfayı Paylaş