gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Ayı esprililer (okuyun bunalın :D )

Konu, 'Karikatürler' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Mani 3208.Kara baktım beyaz, Ay'a baktım ayaz,
    Cebe baktım para az,
    Abi bu kız bize yaramaz.
    [/FONT][​IMG]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Ali
    3204.Soru: Bir adamın adı Ali'ymiş neden?
    Cevap: Çünkü soyadı değilmiş. :))
    [/FONT][​IMG]

Ayı esprililer (okuyun bunalın :D ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anksİyete(bunaltı)

Anksİyete(bunaltı)

ANKSİYETE Anksiyete (bunaltı), hemen hemen her insan tarafından yaşanan bir duygudur. Asıl amacı, yaşamın sürdürülmesi ve uyum davranışının gelişimini sağlamaktır. Ancak bir yere kadar sağlıklı olan bu duygunun yaşanması, bir noktadan sonra kişinin yaşamını ve diğer insanlarla olan ilişkilerini olumsuz olarak etkilemeye başlar. Bunaltı duygusu, olaylara içerdikleri tehlikelerle orantısız,...
  2. Pinokyo Bunalımda

Pinokyo Bunalımda

Pinokyo abi, sen sünnet oldun mu? -hayır. -istersen bu konuda sana yardımcı olabilirim, dayım marangoz da …. Ehehe. -pinokyo, okula gitcen mi sen? -yoo. -hiç bişi öğrenmeyecen yani? -hayır öğrenmicem, oldu mu! -odun geldin odun gitcen yani, hehehe… -odunu görcen şimdi sen, konuş konuş… -pinokyo, en yalan söyleyince burnun uzuyo de mi? -ewet. -peki doğruyu söyleyince neren...
  3. Bunalım Avatarları

Bunalım Avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLmeye hazır oLun MeLekLerim....:laugh: Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim,...

Sayfayı Paylaş