gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Ayı kardeşliği:))))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Ayı kardeşliği:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğunuzun kardeşlik ilişkileri

çocuğunuzun kardeşlik ilişkileri

Yaşamın ikinci yılındaki çocuğunuzun kardeşlik ilişkileri Yeni yürümeye başlayan çocuğunuz ben merkezci bir yapıya sahip olduğu için, kız ve/veya erkek kardeşleri onu bir yük olarak görebilirler. Sadece ilginizin ve zamanınızın büyük bir bölümünü kapladığı için değil, onların bölgelerine girdiği ve onlara ait eşyalara el koyduğu için böyle hissedeceklerdir. Eğer abileri ve ablaları onu...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Kardeşlik Türküsü

Mahsun Kırmızıgül - Kardeşlik Türküsü

Hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye Yaşamak dururken bu kavga ne diye Dağlar oy oy yollar oy oy Dağlar oy oy yollar oy oy Kardeş oy oy Bir kardeş kardeşi vuruyor ne diye Bir ana ağlıyor evladım nerede Dağlar oy oy yollar oy oy Kardeş oy oy Susmuyor silahlar feryat var gecede Dinsin bu gözyaşı bitsin bu işkence Dağlar oy oy yollar oy oy Kardeş oy __________________
  3. Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak kardeşim gibi sevdiğim hatta kardeşten de öte olduğum iki arkadaşım için Kardeşlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  4. En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

Kardeşlik ile ilgili Sözler Kardeşlik Mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden kardeşlik mesajları isteyen siz sevgili misafirlerimiz, bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en güzel dostluk mesajları içeren yeni kardeşlik sözleri paylaşıyoruz. Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (Hadis-i Şerif) Müslüman müslümanın kardeşidir, onu terk ve...
  5. Kitap Kardeşliğine varmısınız ;)

Kitap Kardeşliğine varmısınız ;)

Merhaba kızlar :) Başlıktanda anmadığınız gibi ben kitap kardeşi arıyorum. Bu kitap kardeşiyle neler mi yapacağız?? 1-Birbirimizle hoş sohbetler muhabbetler edeceğiz. 2-1 yıllık 2 yıllık değil ömürlük bir arkadaşlık kuracağız. 3-ayda 2 ayda yada 3 ayda (bize bağlı) birbirimize kitaplar hediye edeceğiz. 4-Birgün yolumuz yaşadığımız şehire düşerse buluşup hasret gidereceğiz. 5-Ve ömürlük bir...

Sayfayı Paylaş