gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ayi Resimleri...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ayi Resimleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orucun Ve Ramazan Ayinin Fazileti!!

Orucun Ve Ramazan Ayinin Fazileti!!

ramazanda hamile kalmak günah mı ramazan ayında hamile kalmak günah mı Bu konuda imam-ı Rabbani hazretleri buyuruyor ki: Mübarek Ramazan ayı, çok şereflidir. Bu ayda yapılan, nafile namaz, zikir, sadaka ve bütün nafile ibadetlere verilen sevap, başka aylarda yapılan farzlar gibidir. Bu ayda yapılan bir farz, başka aylarda yapılan yetmiş farz gibidir. Bu ayda bir oruçluya iftar verenin...
  2. Yenidogan (hayatin Ilk Ayi)

Yenidogan (hayatin Ilk Ayi)

bebeğin ilk ayı bebeğin 1ayı bebeğimin ilk ayı bebeğim yüzünü tırmalıyor bebek anneyi ne zaman tanır Bir bebeğin doğuşu kadar heyecan verici çok az şey vardır. Doğumla birlikte, 9 ay süren uzun bekleyiş sona erer ve “Bebeğim kız mı olacak, erkek mi? Kime benzeyecek? Normal bir bebek olacak mı? onu sevecek miyim?” sorularının tümü birden yanıtını bulmuş olur. Bebeğin anne ve babası, yeni...
  3. 2010 Mayis Ayi Anneleri

2010 Mayis Ayi Anneleri

evvvvtttt... baktimki haziran ayi anneleri baya aktiv, bende onlardan kizkandim ve konuyu acmaya karar verdim :) ben 20 Mayis anne adayi... muhtemel dogum tarihim 29.01.2011.... suan 6 haftadayim... ve hic bir belirtim yok... :) Allahim tüüüümmm anne olmak isteyenlere nur topu gibi evlatlar nasip etsin insallahh...:yumurta::leylek:hamile::esra:bebisim :bebeğim::bebeğim::baby: :emzirme:
  4. Nisan ayi dogum yapcaklar burayaa :)

Nisan ayi dogum yapcaklar burayaa :)

sabirsizlikla nisanin gelmesini bekliyorummmm :d
  5. METIN2 Oyunu Ramazan Ayi Etkinlikleri

METIN2 Oyunu Ramazan Ayi Etkinlikleri

metin 2 metin2 ramazan etkinlikleri metin2 ramazan etkinliği bereket meyvesi metin2, ramazan etkinlikleri, ramazan ayi, oyun etkinlikleri, nelerdir konulari burada melekler Sevgili Melekler, Metin2 Oyun firmasi, Ramazan ayina ozel bazi etkinlikler duzenledi, Bu etkinlikleri resmi sitesinden soyle duyurdu; Değerli Metin2 Oyuncuları, herkesin Ramazan ayını en içten dileklerimizle...

Sayfayı Paylaş