Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri Çok Sevimliler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri Çok Sevimliler
Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri- Dolaşırken rastladığım ve çok hoşuma giden bir bebek battaniye modelini daha doğrusu modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bebek battaniyeleri için daha önce çok motifli örnekler gördük ama bu ayıcıklı modeller daha bir hoşunuza gidecek inanıyorum. Ayıcıklı motifler ya da desenler bebek battaniyelerinde çok sevimli görünüyor siz de birazdan modelleri inceleyebileceksiniz. İlk modelimizle örneklerimizi incelemeye başlayalım dilerseniz. Bu ilk örnek sanıyorum biraz eski bir model. Ayıcık deseni tamamı olarak battaniyeye işlenmiş. Kenarlarındaki dantel detayı tığ işi yapılmış. Uygun renklere göre kız bebekler için de kullanılabilir. Ayıcık motifli battaniyeler zaten erkek ya da kız bebeklere uygun diye söz konusu değil. Hem kız hem erkek bebekler için rahatlıkla kullanılabilir.

ayicik desenli orgu bebek battaniye.jpg

Eğer bütün bir battaniye örmek zor geliyorsa motif motif örüp onları birleştirerek bir battaniye örebilirsiniz. Sıcak havalarda doğan bebekler için daha ince tığ işi delikli battaniyeler üzerine ayıcık motifleri ile sevimli bebek battaniyeleri yapabilirsiniz. Kış için ise daha kalın örgüden modeller yapılabilir. Dilerseniz battaniyeyi ördükten sonra küçük ayıcık motiflerini değişik yerlere dikerek de bir model oluşturabilirsiniz.

ayicik desenli orgu renkli bebek battaniyesi.jpg

Değişik ayıcık motifli desenli örgü bebek battaniyeleri model arayanlar için bir alternatif olabilir. Ayıcık motifleri yanında aşağıdaki örnek gibi fiyonklu süslemeler yapılabilir.

ayicik figurlu fiyonk suslemeli orgu bebek battaniyesi.jpg

Modelin şirinliğine bakar mısınız? Bunu örüp kullanması daha bir keyif verecektir inanıyorum ki. Hatta sevdiklerinizin bebeklerine hediye amaçlı da örebilirsiniz bu şirin sevimli ayıcıklı battaniyeleri. Arkadaşlarım daha farklı örgü bebek battaniyeleri için buradan değişik modellere bakabilirsiniz.

ayicik motifli orgu bebek battaniyesi.jpg

renkli ayicik motifli tig isi bebek battaniye.jpg

Geri