gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ayılar!

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

ayılar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutup ayıları

Kutup ayıları

* Kutup ayıları kutup bölgesinde yaşayan etobur canlılardır * Ağırlıkları 800 kilograma, boyları 2,5 metreye erişir. * Kutup ayıları, buzlarla kaplı bir yaşama alanında yaşadıkları için onları soğuktan koruyan beyaz kalın kürkleri vardır. * Kutup ayılarının kürkleri beyaz tüylü gibi görünse de her bir tüy aslında içi boş şeffaf bir tüp gibidir. Bu tüpler, güneş ışınlarını doğrudan ayının...
  2. "Armudun İyisini Ayılar Yerler"

"Armudun İyisini Ayılar Yerler"

Ablalarım daha önce bu yazı verildimi bilmiyorum. sanırım hiç ratlamadım. ama bir iletişimci olarak bu yazının gerekli yerlere mesaj vereceğini umuyorum. Yazan: Doğan Cüceloğlu Kaliforniya'da Long Beach şehrindeki Eyalet Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak ders verirken, aynı sömestrde benim iki dersimi alan bir kız öğrencim dikkatimi çekmeye başlamıştı. Bu genç bayanın şu özelliklerinin...
  3. ayıları hiç böyle görmediniz:) kutup ayılarının en şirin resimleri

ayıları hiç böyle görmediniz:) kutup ayılarının en şirin resimleri

insan birine kızarsa yada kaba olduğunu belirtmek isterse kısaca ne der AYI...! der :D:D ama bu ayılar öyle ayı gibi ayılar değiller nden çünkü şirinmi şirin kutup ayılarıda ondan :D:D
  4. Hareketli Ayılar

Hareketli Ayılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. boz ayılar hakkında

boz ayılar hakkında

boz ayılar boz ayıların hayatı ormanda yaşayan ayılar ayının özellikleri ayı özellikleri Boz ayı: (Ursus arctos), ayıgiller (Ursidae) familyasından Türkiye, Kıbrıs, Balkanlar, Sibirya, Kuzey Afrika ve Kuzey Amerika’da yaşayan bir ayı türü. Batı Avrupa’da çok avlanıldığından şimdi ancak Pirene Dağlarında ve İskandinav ülkelerinde rastlanır. Kuzey Amerika ormanlarında yaşayan boz ayının alt...

Sayfayı Paylaş