gebe
  1. bebchem

bebchem Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ayilik Deme Bana Ne'Olur !!

Konu, 'Çöplük' kısmında bebchem tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayilik Deme Bana Ne'Olur !!

:cry:
    yüregine saglik

Ayilik Deme Bana Ne'Olur !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkin_ Ayrılık Deme Bana

Etkin_ Ayrılık Deme Bana

Yaradanı seversen girme benim kanıma Zaten ben yaralıyım vurma Allah aşkına Bir zalime yanmıştım aşkına inanmıştım Boş hayaller peşinde yıllarca kahrolmuştum. Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma Yaradanın kuluyum senle huzur doluyum Dünyam sensiz kalırsa hem...
  2. biri bana hoşgeldin desin

biri bana hoşgeldin desin

of ya bikdim sizden benide araniza alin hos geldin diyin beni hic birniz sevmiyorsunuz? ben artiq biktim anliyorsunuzmu ? hadi soyleyin nolur 5 dakika vaktim var artik cikmam lazim hadi yazin nolur SİTE NOTU : HOŞ GELDİN :D:D
  3. Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

deniz seki deniz seki haberleri deniz seki fotoğrafları Sevgili melekler, son yıllarda hayli zor günler geçiren Deniz Seki bu kez basına veryansın etti. Çekilen bikinili fotoğrafları basına yansıyınca çileden çıkan Deniz Seki açtı ağzını yumdu gözünü. İşte Deniz Seki haberleri, haberin detayları... Önceki akşam Metrocity’nin üst katında verilen 90’lar partisine katılan Deniz Seki,...

Sayfayı Paylaş