gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

" Aykiri " Imam

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

tek yol devrim mahya tek yol devrim imam levent dursun imam levent dursun Emin degilim ama sanirim yanlis hatirlamiyorsam böyle bir deyim vardi ; Büyük esek ne yaparsa kücükde onu yapar gibi birsey :) Bu haberde onun gibi birsey...
    RTE yapiyor halk´da onun izinden gidiyor...
    Aslinda herseyin yeri ve zamani var Politikayi Din/Inanc ile karistirmamak gerekiyor...Malesef bizimkiler bunu basaramiyor...Gelelim konuya...

İMAMA SORUŞTURMA AÇILDI

Kamuoyunda ilerici çıkışları ile tanınan Sultanahmet Camii imamı Levent Dursun bir ilke imza attı. Camide verdiği sol söylemli hutbelerden ötürü adı "komünist imam"a çıkan Dursun, önceki gece camiye asılan mahya ile dikkatleri üzerine çekti. "Tek yol devrim" yazan mahyanın ideolojik bir argüman yansıtmadığını savunan imam şu şekilde konuştu: "Başbakanımız girdiği her camide siyaset yapınca suç olmuyor da biz halkın taleplerinden hareketle mahya yazınca mı suçlu oluyoruz. Cemaat çok ısrar etti, inanın cami cemaatini kıramadım. Olayı büyütmeye gerek olmadığını düşünüyorum."

Nekadar yanlis bulsamda bu yapilani Imami tebrik ediyorum cesaretinden ötürü :eferin:

" Aykiri " Imam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aykiri ÇİÇek...

Aykiri ÇİÇek...

AYKIRI ÇİÇEK... bu şehrin sokaklarında, taşlarında eskidi gençliğim kaldırımlar arasında aykırı açan çiçektim geçtim bazen hüzzam makamından, geçtim 9/8 ağır roman şimdi sade kahve kıvamında, herşey eksik - herşey tamam kim bilebilir kimin halini, dil söylemez yüreğin harbini iç hisseder hakikat sırrını, ağırdan al yargını yar aman sesimi suya bıraktım, nefesimi semâya içine herşeyi...
  2. şartnameye Aykiri Mal Veya Hizmet Kabul Etmek:

şartnameye Aykiri Mal Veya Hizmet Kabul Etmek:

Madde 143 - (Değişik madde: 22/03/2000 - 4551 S.K./29 md.) Sözleşmeye bağlanmış yiyecek, giyecek, teçhizat veya diğer mal ve hizmetler ile her nevi imalat ve inşaatı, sözleşmeye ilişkin şartname ve numunelerine uymadıkları halde kabul eden veya ettirenler üç yıldan az olmamak üzere hapis cezası ile cezalandırılırlar. Fiil ceza kanunlarına göre daha ağır bir suç teşkil ediyorsa, ceza o...
  3. Ahirete Iman Ve Insan Hayatına Etkisi

Ahirete Iman Ve Insan Hayatına Etkisi

ahirete imanın insan üzerindeki etkisi ahiret inancının insan üzerindeki etkileri ahiret hayatının hayatı etkileri hayatı ile ilgili hikayeler inancının hayatına etkisi AHİRETE İMAN VE İNSAN HAYATINA ETKİSİ[1] Ölüm denen gerçek her gün yaklaşıyor. Her geçen gün, yaşlı olsun, genç olsun bütün insanların ömür takviminden bir yaprak daha düşürüyor ve herkes kaçınılmaz biçimde hayatının sonuna...

Sayfayı Paylaş