gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ay'la oyun oynamak istermisin

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ay'la oyun oyun oynuyoruz ebe sensin sevgili meliş:D:D oyun başaldı buyrun:D:D

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ay dede ay dede senin evin nerede:D

ay'la oyun oynamak istermisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun oynamak

Oyun oynamak

Rüyada oyun oynamak, gurur ve alay etmeye ve dinde eksiklige isarettir. Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve söhrete, bazen de rüya sahibinin uyaniklikda yapacagi alay ve muhalefete isarettir. Yüzük oyunu, emrolunan seyleri örtmeye isarettir. Bazen de yüzük oyunu kuyumcuya isarettir. Oyun oynamak hangi cinsi olursa olsun umumiyetle gurur, kibir ve bos islerle zaman geçirmeye isarettir.
  2. Oynamak

Oynamak

Sıkıntıdır. Ama çocukların oynadığını görmek aile için hayırlı olay, olumlu iştir.Rüyada oynamak musibet, hastalik ile yorumlanir. Bazi tabirciler demislerdir ki: Bir kimse rüyada oynadigini görse, bir musibete ugrar, veya hasta olur. Yahut halk arasinda itibari düserek isi rezalete varir. Taninmis bir kisinin karsisinda oynadigini görmek, o kimseyle alay etmege delalet eder. Kendi karsisinda...
  3. Çiftetelli oynamak

Çiftetelli oynamak

Bir dügünde veya bir eglence yerinde çiftetelli oynadiginizi veya oynayanlari görmek, sizin için hayirli ve kazançli olmayacak bazi angajmanlara giristiginize ve sonunda zarara ugrayacaginiza isarettir.
  4. kumar oynamak

kumar oynamak

Kumar oynamak Rüyada her ne sekilde olursa olsun, kumar oynamak, kavgaya, düsmanliga ve zahmete isarettir. Kumar oynayip karsisindakine üstün gelen, uyanik iken de rakibine galip gelir. Cafer'i Sadik'a (ra) göre; rüyada kumar oynadigini görmek dört sekilde tabir olunur: Batilla ugrasmak, baskalarinin ayiplarini açmasi dövüs ve düsmanlik, biçakla yaralama. Rüyada zar görmek ve oynamak...
  5. oyun oynamak istiyorum da

oyun oynamak istiyorum da

günaydın herkese arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve oyun oynamak istiyorun ama linki açamıyorum teşekkürlerconcon

Sayfayı Paylaş