gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Aylar sonra ön kapıda

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Kıyafetleri nedeniyle sık sık gündeme gelen ve bundan rahatsız olduğu öğrenilen Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, dün Bakanlar Kurulu’na aylar sonra yeniden şeref kapısından girdi. [​IMG] Özellikle kırmızı ayakkabılarıyla basında yer almasının ardından Bakanlar Kurulu’na gelişinde Başbakanlığın C kapısını kullanmayı tercih eden Çubukçu, dün buna son verdi. Ama Çubukçu, yine uzun ince topuklu ayakkabıları ve şık kıyafetiyle foto muhabirlerinin dikkatini çekti.

KAYNAK:hürriyet.com

Aylar sonra ön kapıda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylar Sonra Bugün

Aylar Sonra Bugün

Aylar sonra bugün yine tıpkı beni bıraktığın günkü gibi aynı şarkıyı koyup teybe bir sigara yaktım.Bu kez yağmur yağıyordu dışarıda ve ben yine camın kenarında aylar sonra bugün beni bırakıp gittiğin günkü acıyı duyumsadım içimde.Yağmur vardı dışarıda bu kez açık bıraktım pencereyi,bıraktım damlalar dilediğince ıslatsın beni ve kalemimden aylar sonra bugün yine senin için dökülen...
  2. Üç Aylardan Sonra

Üç Aylardan Sonra

Üç aylar manevî ticaret bakımından çok bereketli, kazançlı ve sevaplı bir mevsimdir. Bu mevsimde yapacağımız mânevi" çalışmalar, iç âlemimizde bambaşka ufuklar açar. Ancak, bu aylarda kazanılan ruh disiplinini daha sonra da devam ettirmek gerekir. Çünkü bir sonraki üç aylara erişebileceğimiz hususunda elimizde bir senet yoktur Her yıl uğrayıp manevî hayatımızı nurlarla ışıklandıran üç...
  3. aylar sonra bugün

aylar sonra bugün

Aylar sonra bugün yine tıpkı beni bıraktığın günkü gibi aynı şarkıyı koyup teybe bir sigara yaktım.Bu kez yağmur yağıyordu dışarıda ve ben yine camın kenarında aylar sonra bugün beni bırakıp gittiğin günkü acıyı duyumsadım içimde.Yağmur vardı dışarıda bu kez açık bıraktım pencereyi,bıraktım damlalar dilediğince ıslatsın beni ve kalemimden aylar sonra bugün yine senin için dökülen...
  4. Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra calisiyor olacagim. birkac ay sonra..........olacak. evlenmis olacagim annem gelmis olacak seyahatte olacagim...vs..sizin hayatinizda birkac ay sonra ne olacak?
  5. İbrahim Tatlıses Önümüzde ki Ay Türkiye'ye Dönüyor!..

İbrahim Tatlıses Önümüzde ki Ay Türkiye'ye Dönüyor!..

ibrahim tatlıses türkiyeye döndümü ibrahim tatlises türkiyeye döndümü tatlıses almanyadan döndü mü tatlises turkiyeye dondumu ibrahim tatlıses, Türkiyeye dönüyor, iyileşti, tedavisi, Almanyada, ibo, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses hayranlarına müjde!Tedavisi biten imparator önümüzde ki ay ülkemize dönecek.Ntvmsnbc nin verdiği bilgi şöyle:...

Sayfayı Paylaş