Ayların insanlar üzerindeki Etkisi

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi  ayın insanlar üzerindeki etkisi burçların kişiliğe etkisi ayın insanlar üzerindeki etkileri insan etkileri burçlar Aylar insan psikolojisi üzerinde bazı etkiler bırakır bakın aylar insanlarda nasıl izlenimler ve etkiler bırakıyormuş sizlerde okuduğunuzda epey şaşıracaksınız...

  İnsanların doğdukları aylara göre değişik kişilik özelliklerine sahip oldukları öne sürüldü. Uzmanlar, insanların doğdukları aylara göre kişiliklerinin şöyle değişiklik kazandığını ifade ediyorlar:

  OCAK: Hırslı ve ciddi bir kişiliğe sahip olurlar. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler. Çok eleştirirler. Akıllı, planlı ve programlıdırlar. Çok çalışkan ve üretkendirler. Duyarlı ve derin hislidirler. İnsanı nasıl mutlu edeceklerini bilirler. Aşırı dikkatlidirler. Bünyeleri kuvvetlidir. Zor heyecanlanırlar. Romantiktirler ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Çocukları severler. Evcil ve sadık bir eş olurlar. Kıskançtırlar. Sosyal yönleri zayıftır.

  ŞUBAT: Somut şeylere önem verirler. Değişkendirler. Sessiz, utangaç ve ağırkanlıdırlar. Kendilerine güvenleri tam değildir. Dürüsttürler. Özgürlüklerine düşkündürler. Bazen saldırganlaşırlar. Kesin olmayan işlerden hoşlanmazlar. İnatçıdırlar. Hayallerinin peşinden giderler. Batıl inançlara eğilimlidirler.

  MART: Çekici bir kişiliğe sahiptirler. Utangaç ve tutucudurlar. Esrarengizdirler. Cömert ve sempatiktirler. Duyarlıdırlar, hizmet etmekten zevk alırlar. Kolay sinirlenmezler. Güvenilirdirler. Nezakete önem verirler. İyi bir gözlemcidirler. İntikamcıdırlar. Seyehat etmeyi ve dikkat çekmeyi severler. Dekorasyona meraklıdırlar. Tempolu müzikleri severler. Çok değişkendirler
  NİSAN: Aktif ve enerji doludurlar. Çabuk karar verip, çabuk pişman olurlar. Şefkatlidirler. Mantıklarını dinlerler. Diplomatiktirler. İnsanlari teselli etmeyi severler. Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenirler. Cesurdurlar. Maceraperesttirler. Sevgi ve ilgilerini belli ederler. Hafızaları güçlüdür. Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimlidirler.

  MAYIS: Sert yapılıdırlar, kolay sinirlenirler, kolay ilgi çekerler. Fiziksel güzelliğe önem verirler. Motivasyona ihtiyaç duymazlar. Sistematik çalışırlar. Hayal kurmayı severler. İleri görüşlüdürler. Kolay sakinleştirilirler, anlayışlıdırlar. Kulak ve boyun bölgeleri hassastır. Edebiyat ve sanatla ilgilidirler. Evde oturmayı sevmezler. Çocuklardan hoşlanmazlar.

  HAZiRAN: Aynı anda birden fazla şey düşünürler. Nazik ve tatlı dillidirler. Hassas ve kararsızdırlar. komik ve eğlencelidirler. Konuşkandırlar. Kolay arkadaş edinirler. Kolay incinirler. Gribe yatkın bünyeleri vardır. Çok inatcıdırlar.

  TEMMUZ: İyi bir sırdaştırlar. Anlaşılmaları güçtür. Aşırı gururludurlar, kin tutmazlar. Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verirler. Sokulgandırlar. Sempatiktirler. Yanlızlığı severler. Kolay öğrenirler. Arkadaş sıkıntısı çekmezler. Mide hastalıklarına kolay yakalanırlar. Zor ikna olurlar. Aşırı işleri severler.

  AĞUSTOS: Şakalaşmayı severler. Duyarlı ve ilgilidirler. Korkusuzdurlar. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbulumle ilgilenirler. Kolay provoke edilirler. Dikkatli ve tedbirlidirler. Bağımsızlıklarına düşkündürler. Yol göstermeyi severler. Romantiktirdirler.

  EYLÜL: İyi birer konuşmacıdırlar. Sadık ve güvenilirdirler. Detaylarla uğraşırlar. Sorumluluk almayı severler. Bilgi ve kültüre önem verirler. İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı severler. Spor ve seyehati severler. Hislerini kendilerine saklarlar.

  EKİM: Sohbet etmeyi severler. İlgi odağı olmak isterler. Yalancılığı, yapmacıklığı sevmezler. Arkadaşlarına çok önem verirler. Çabuk kırılıp, çabuk toparlanırlar. Bencildirler. Kendiliklerinden yardım teklif etmezler. Başkalarının düşüncelerine önem verirler. Duygusaldırlar. Kendilerine güvenmezler. Etraflarından çabuk etkilenirler.

  KASIM: Kişilikleri oldukça eğlencelidir. İnsanları kolay etkilerler. Çalışkan ve sorumluluk sahibidirler. Kontrolü ele almayı severler. Enerjiktirler, çevrelerini motive ederler. İyi birer liderdirler. İçten ve yardımseverdirler. Adil davranırlar. Sürprizleri severler. Hataları affetmezler. İradeleri güçlüdür. Derin duygularla severler. Herkesi olduğu gibi kabul ederler. Sır saklamayı bilirler.

  ARALIK: Sadık, cömert ve sabırsızdırlar. Birlikte vakit geçirilebilecek eğlenceli bir kişiliğe sahiptirler. Azimlidirler. Dostlarını kendilerinden fazla düşünürler. Kızgınlıkları uzun sürmez. Sevildiklerini hissetmek isterler. Espri anlayışları gelişmiştir".


   
 2. solenzara

  solenzara Yeni Üye  AĞUSTOS: Şakalaşmayı severler. Duyarlı ve ilgilidirler. Korkusuzdurlar. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbulumle ilgilenirler. Kolay provoke edilirler. Dikkatli ve tedbirlidirler. Bağımsızlıklarına düşkündürler. Yol göstermeyi severler. Romantiktirdirler.
  romantik olduğum doğru, hem de çook.

   
 3. serpil*

  serpil* Yeni Üye  İyi birer konuşmacıdırlar. Sadık ve güvenilirdirler. Detaylarla uğraşırlar. Sorumluluk almayı severler. Bilgi ve kültüre önem verirler. İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı severler. Spor ve seyehati severler. Hislerini kendilerine saklarlar kesinlikle doğru:)
   
Ayların insanlar üzerindeki Etkisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. babanın çocuk gelişimi üzerindeki etkisi

  Araştırmalar göstermektedirki babanın yakın ilgisinin, çocuğun sosyal, fiziksel ve duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkileri vardır. • İlk aylarda baba tarafından yoğun ilgi ve bakım gören bebeklerin çevreleriyle iletişim kurmada daha istekli olduğu belirtilmektedir. • Babanın çocuğun bakımıyla yakından ilgili olması özellikle erkek çocuklarda, ileriki yaşlarda karşı cinse şiddet...
 2. Rahat insanlar kilolu,kaygılı insanlar zayıf...

  Rahat insanlar kilolu,kaygili insanlar zayif Rahat insanlar şişman, kaygılılar zayıf oluyor Japonya'da yapılan bir araştırma, kaygılı kişilerin genelde zayıf olduklarını, rahat ve dışa dönük insanların kilo almaya daha eğilimli olduğunu ortaya koydu. Sonuçları "Journal of Psychosomatic Research" dergisinde yayınlanan araştırma, Japonya'nın kuzeydoğusunda yaşayan, 40-64 yaşları...
 3. Rahat insanlar kilolu,kaygili insanlar zayif

  kilolu insan resimleri kilolu insanlar zayıf insan resimleri zayıf resmi ozur ya konuyu silebilirmisniz
 4. sabunun saclar üzerindeki etkisi

  Sabunun SaÇlar Üzerİndekİ Etkİsİ Saçı yıkarken kesinlikle sabun kullanılmamalıdır. Çünkü sabun saç tellerinin kurumasına ve üstündeki küçük canlı hücrelerin ayrılmasına neden olur.Saç derisinin asit seviyesi ciltten daha fazla asit içerir.Bu nedenle bazik özellikli sabun saç için kesinlikle tavsiye edilmez. __________________
 5. Esma-ul Husnanin insanin uzerindeki etkisi

  ya vedud zikri ya vedud mukaddim pozitif enerji teknikleri esmaül hüsna zikirleri esması Dr. Ender Saraç, Esmaü’l-Hüsna’nın insanın ruhsal gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra bir şifa kaynağı olduğunu söylüyor. Allah’ın 99 isminden hangisi hangi derde deva oluyor? Merhametsizlere ‘Er Rahim’ ve ‘Er Rahman’, aşırı sinirlilere ‘El Halim’, yaşamında sevgi ve muhabbeti az olanlara ‘Ya...
 6. Dişlerinizin hamileliğiniz üzerindeki etkisi

  SEVGİLİ HANIMLAR VE ANNE ADAYLARI BEBEK PLANLARINIZI YAPMAYA BAŞLADIĞINIZ ZAMAN TÜM KONTROLLERİNİZ İLE BİRLİKTE AĞIZ SAĞLIĞINIZIN KONTROLLERİNİN YAPILMASI VE VAR OLAN ÇÜRÜKLERİN TEDAVİ EDİLMESİ HEM SİZİN HEMDE BEBEĞİNİZ İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİDİR.. HAMİLELİK SIRASINDA AĞIZDA İLERLEYEN BİR ÇÜRÜK HEM DİŞİ DAHA KOLAY KAYBETMENİZİ SAĞLAYACAK HEMDE BEBEĞİNİZ ÜZERİNDEDE OLUMSUZ ETKİLERİ OLACAKTIR. HEM...
 7. Dolunayın İnsanlar Üzerinde Etkisi Var mı?

  dolunayın etkileri dolunay, insan üzerinde etkileri, insan davranışlarına etkisi, dolunay ve insan, etkiler mi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dolunay denilince akla kurt adam gelir, kurt adam denildiğinde de dolunay..Dolunay olduğu gecelerde ,bu gece kurt adam olacağız gibi lüzumsuz esprileri de hep yaparız.Ama ne alaka demeyiz çünkü bunun sebebi...
 8. 10 kasım daki dolunayın burçlar üzerindeki etkisi

  7 - 13 Kasım Haftası Burç AnalizleriKoç ve / veya Yükselen Koç; 7-13 Kasım Haftası Bu hafta Mars-Neptün ikilisi biraz gergin görünüyor, özel hayatınız ve sosyal ilişkilerinizde biraz alıngan, hassas ve gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Sınırlarınızı iyi belirlemekte ve bazı insanların sınırlarınızı zorlamasına izin vermemek yerinde olacaktır. Eğer yalnız iseniz, statü olarak size uygun...
 9. Melekler imanın davranışlar üzerindeki etkisi

  Melekler imanın davranışlar üzerindeki etkisi nelerdir yani meleklere inanmanın faydaları nelerdir?

Sayfayı Paylaş