gebe
  1. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18

Aylik igne hakkindq

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında ecosum tarafından paylaşıldı.

Merhaba adet günümdu pembe leke geldi gittim oldum ve geleceği çarşafa gitti. Acaba korur varsayım adet günden önce olsa bile ? Teşekkürler

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sorunuzu anlayamadım.

ecosum bunu beğendi.
  3. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    adet günümdu. pembe leke geldi. adetten önce benim pembe lekem gelir. adet olacagim diye gittim aylik ignemi vuruldum ve olacagi varsada kesildi. ben ne zaman adet olcam ? ve korurmu ?

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    İlk kez aylık iğne kullanacaklarda adetin başlangıcından itibaren ilk 5 gün içinde tedaviye başlanmalıdır.Yapılan araştırmalarda uygun şekilde kullanıldığı taktirde hamile kalma olasılığının %1'den daha düşük olduğu saptanmıştır.En önemli ve en sık karşılaşılan yan etki adet düzensizliği oluşturmasıdır. ilk 3-6 ayında düzensiz, sık aralıklı veya fazla miktarda kanama olabilir.

Aylik igne hakkindq konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 aylik ve 20 kilo

7 aylik ve 20 kilo

7 aylık bebek kilosu kilolu bebekler yedi aylik bebek kilosu 7aylık yedi aylık Meleklerim cok sirin oldugunu itiraf etmeliyim :) Ama sirin oldugu kadarda, ciddi bir problemi var/olacak bu bebegin :uhu: Daha 7 aylikken , tam tamina 20 kilo agirliginda bu bebecik. Insallah en kisa zmnda rejim ile normale döner...
  2. kan sulandırıcı igne

kan sulandırıcı igne

Merhaba arkadaslar ben 29 haftalık hamileyim sulandırıcı igne kullanıyorum ama dün yapmayı unuttum bir sey olur mu. Bilen varsa soylesin lütfen. Şimdiden tesekkur ederim.
  3. Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi

Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi

Yardım edin kızlar bu konu hakkinda
  4. Çatlatma igne ve test

Çatlatma igne ve test

İgnenin 14.günü 10dk sonra silik cizgi?
  5. Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Oncelikle herkese merhaba bugün 10 da otrivelle vuruldum (cmt)..Bu ay ilk defa klomene basladim ve iğne..10 yildir spiral vardi cikardim 6 ay olmayinca dr gittim..Esim ve bende bir sorun cikmadi ama ben beklemek istemedim.Aslinda pek umudum yok çünkü dr bir yumurtan var dedi inşallah hayirlisi olsun.Aranizda benim gibi olanlar varmi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş