gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aylık Sms İptal Etme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aylık Sms İptal Etme nasıl oluyor lütfen yardım edin ben aylık sms iptal etmek istiyorum ne yapacağımı bilmiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aylık Sms İptal Etmek için; Abone iptal aylık yazılıp 2222 ye gönderilir. :)

Aylık Sms İptal Etme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzun sigortasını SGK'nın iptal etme hakkı yok

Çocuğunuzun sigortasını SGK'nın iptal etme hakkı yok

ssk iptal etme SGK hiç kimsenin sigortasını iptal etme yetkisine haiz değil Bu günlerde bir çok ana-baba veya işverenden, SGK denetim elemanları işyerimize gelip, 1 Mayıs 2008 gününden önce işe giriş yapılmış çocuklarınız için iptal bildirgesi vermezseniz ceza yazarız denildiği ve bunun doğruluğu sorulmaktadır. Normal olarak hiçbir yasada SGK’nın hizmet iptal etme yetkisi yoktur. İşte bu...
  2. Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır

Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır

Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır ? Kızlar lütfen bana cevap verin Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır
  3. Turkcell Aylık Her Yöne SMS Fırsatı!

Turkcell Aylık Her Yöne SMS Fırsatı!

Turkcell Her Yöne Sms Aylık Fırsat Turkcell Her Yöne Sms Aylık Fırsatı Nasıl Yapılır Turkcellin 29 Şubat 2012 tarihine kadar kullanıcıları için bir SMS kampanyası var melekler :) Kamoanyanın detayları şöyle; Her Yöne SMS Fırsatı ile sadece kendi aranızda değil, her yöne, tüm sevdiklerinizle çok avantajlı fiyatlarla doya doya mesajlaşabilirsiniz. Genç tarifeliler ve GençPlus tarifeliler bir...
  4. Facebook İptal Etme Türkçe

Facebook İptal Etme Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe Facebook Nasıl İptal Etme Türkçe Sevgili melekler, bu yazımızda facebookun nasıl iptal edileceğini sizlerle paylaşıyoruz :) Öncelikle hesabımızla oturum açıyoruz. Menünün üstünde sağ tarafta bulunan Ayarlar‘ı seçiyoruz. Açılan sayfada en altta Hesabı Dondur yazısının hemen karşısında bulunan Dondur‘a tıklıyoruz. Açılan sayfada neden üyeliğinizi...
  5. arkadaşlar turbobit üyeliği iptal etme hakkında bir bilginiz var mı

arkadaşlar turbobit üyeliği iptal etme hakkında bir bilginiz var mı

selam arkadaşlar acaba turbobit üyeliği iptal etme hakkında bir bilginiz var mı bana yardım edecek biri var mı aranızda lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş