gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aylık yaptıgınız bütün harcamaları yazalım:)

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evet kızlar aylık yaptığımız bütün harcamaları yazalımmı?Taksitler,alışverişler ve diğer harcamalar..hepsini yazalım..bakalım kim ne kadar harcıyor..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Aylık yaptıgınız bütün harcamaları yazalım:)

ilk ben yazıyorum..
    600ytl ev taksiti
    300ytl yakıt
    300ytl bazı taksitler
    200ytl faturalar
    400ytl ortalama market alışverişi
    ayy çokmuş yaw allah kocişe kolaylık versin..

Aylık yaptıgınız bütün harcamaları yazalım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeşitli Ülkelerdeki Ailelerin Aylık Gıda Harcamaları (Resimli)

Çeşitli Ülkelerdeki Ailelerin Aylık Gıda Harcamaları (Resimli)

Küveyt .Al Hakkan ailesi aylık:63.63 dinar ve ya $221.45 2.ABD.Kaliforniya .Kevin ailesi aylık:$159.18 3.Butan.Şinghey.N¤¤¤ay ailesi aylık:224.93 ngultrum ve ya $5.03 4.Çin. Dong ailesi aylık:1,233.76 Yuan ve ya$155.06 5.Ekvator.Tingo .Ayme ailesi aylık:$31.55 6.Mısır.Kahire.Ahmet ailesi aylık:387.85 Egyptian Pounds ve ya $68.53 7.Almanya.Melander ailesi aylık: 375.39 Euros ve...
  2. Aylık

Aylık

Çalisma karsiliginda aylik ücretini aldigini görmek, borçlu olduguna ve bu borçtan bir türlü kurtulamadigina yorumlanir. Ayligi zamaninda aldigini görmek sikintidan kurtulmaya, geç almak ise üzüntüye isarettir.
  3. Işıklı kayan yazı yazalım...

Işıklı kayan yazı yazalım...

ışıklı kayan yazı ışıklı yazı yazma işikli yazi yazma yaz kayan kodu link Yazinizi yazdiktan sonra "Generate Sign" butonuna basmayi unutmayin..
  4. yaptıgım sizce doğrumu

yaptıgım sizce doğrumu

8 aydır süren bir ilişkim vardı erkek arkadasımla askerden geldikten sonra tanıştık ve hersey cok hızlı gelişti ve ben ona cok cabuk bağlandım oda bana cok cabuk bağlandı Hersey cok güzedi ilk başlarda daha 15.günlükken ilişkimiz face şifresini istedim ve verdi facedeki mesajlarını okudum öyle cok yaptıgı capkınlıklar yoktu olsada gecmişte oldugu için kurcalamadım ama gözüme bir kız takıldı...
  5. Bir öykü yazalım ...

Bir öykü yazalım ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş