gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aylık

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çalisma karsiliginda aylik ücretini aldigini görmek, borçlu olduguna ve bu borçtan bir türlü kurtulamadigina yorumlanir. Ayligi zamaninda aldigini görmek sikintidan kurtulmaya, geç almak ise üzüntüye isarettir.

Aylık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mesigna aylık iğne kullananlar...

mesigna aylık iğne kullananlar...

mesigna mesigna iğne aylık iğne kullanımı aylık kullananlar merhaba herkese, ben 3 yıl aralıksız mesigna aylk iğne kullanarak korundum, bırakalı tam bir yıl oldu, bu zaman zarfında eşim korundu ve son üç aydır da her ikimzde korunmadan ilişkiye giriyoruz. ama sonuç her defasında hüsran oldu. merak ettiğim bu yöntemle korunup da ne kadar zaman sonra hamile kalınabilir, ayrıca son adet tarihim...
  2. Aylık Cepnet Üyeliği

Aylık Cepnet Üyeliği

Aylık Cepnet Üyeliği hakkında lütfen çok acil olarak bilgi veriniz arkadaşlarım.
  3. Aylık Sms İptal Etme

Aylık Sms İptal Etme

Aylık Sms İptal Etme nasıl oluyor lütfen yardım edin ben aylık sms iptal etmek istiyorum ne yapacağımı bilmiyorum.
  4. Aylık Vodafone İnternet Paketi

Aylık Vodafone İnternet Paketi

Aylık Vodafone İnternet Paketi hakkında bilgi verir misiniz ücretlendirilmesi felan ne kadar acaba
  5. Muhtaç Aylığı Nedir?Muhtaç Aylığını Kimler Alabilir?

Muhtaç Aylığı Nedir?Muhtaç Aylığını Kimler Alabilir?

muhtaç aylığı nedir,muhtaç aylığı başvuru,muhtaç aylığı ne kadar 2014,özürlü aylığı,özürlü aylığı kimlere verilir,bakıma muhtaç aylığı kimlere verilir,muhtaç aylığını kimler alabilir, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ödenen ayıktır. Vakıflar Yönetmeliğinin hükümlerine göre, 18 yaşından büyük engelli bireylere ve 18 yaşından küçük engelli çocuğu bulunan ana babalara ve ayrıca, annesi...

Sayfayı Paylaş