gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aylin Aslım - K.A.L.P

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

aylin aslım kalp sözleri kalbim atıyor ama boşa aylin aslım kalp şarkı sözü akor

Kalbim atıyor ama boşa,
    farkedermiyim dursa?
    Kabim atıyor ama boşa,
    hiç bir ilaç yaramaz işe.
    Maç yaparlar icinde inler cinler cift kale
    Eco yapar göğsümde uyutmaz bütün gece.
    Kutuplar kadar ısız, eskimolar gibi yalnız,
    marmara kadar tutsak şu boğazı bir gecsek.
    Kalbim atıyor ama boşa farkedermiyim dursa?
    Kalbim atıyor ama boşa hiç bir ilaç yaramaz işe...
    O da ister aşık olsun el üstünde tutulsun
    Yaz olsun güneş olsun 9/8 lik vursun...

Kalbim atıyor ama boşa hiç bir Farkedermiyim dursa?
    Kalbim atıyor ama boşa hiç bir ilaç yaramaz işe!
    K. :Kömürden kara
    A. : Hepsi Aynada
    L. : Laflarım boşa
    P. : Ben paramparça!!!!

Aylin Aslım - K.A.L.P konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylin Aslım!!!

Aylin Aslım!!!

Almanya'da Lich adında küçük bir kasabada doğdu. 1994’ten itibaren İstanbul'un çeşitli canlı müzik mekanlarında yabancı coverlar söyledi. 1996’da beş kızdan oluşan “Zeytin” adlı rock grubuyla canlı müzik piyasasında dikkatleri çekti. 1998 Roxy Müzik Günleri’nde 2.’lik ve 1999 Roxy Müzik Günleri’nde Jüri Özel Ödülü kazandı. 1998’de “Süpersonik” adlı grubu kurdu ve oldukça alışılmadık...
  2. Aylin Aslım Gulyabani 2005

Aylin Aslım Gulyabani 2005

Aylin Aslım Gulyabani 2005 SANATÇI ADI : Aylin Aslım ALBÜM ADI : Gulyabani YIL : 2005 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: Intro Ahhh Avare Ben Kalender Meşrebim Beyoğlu Kimin Oğlu Böyledir Bu İşler Gelinlik Sarhoşluğu (Bana ne) Güldünya Gülyabani Hadi Buyur Kayıp Kızlar Olduğun Gibi Sokak Insanları
  3. Aylin Aslım - Kızlar Anlar

Aylin Aslım - Kızlar Anlar

aylin aslım kızlar anlar şarkı sözü gölgen bile değmesin ruhum zehirlenmesin aylin aslım kızlar anlar Ne anladın , ne dinledin , ne söyledin... Sen ne yaptın çocuk ? Ne anladın , ne dinledin , Biz ne dedik sen ne yaptın çocuk? Misafirim olucaktın , öyle uzun kalmıycaktın ! Ateşimi alıcaktın , korumu söndürmeyecektin ! Sevmeye söz verilir mi ? Verilince bozulur mu ? Bulduğun ilk çatlaktan...
  4. Aylin Aslım - Güzel Günler

Aylin Aslım - Güzel Günler

hayat rengini buldu sen en güzel halinle gel aylin aslım güzel günler hayat rengini buldu beklediğime değdi ne oldu beklediğime değdi ne oldu güzel günler bizi bekler sadece inan yeter, inan içimde güzel bir his var kelebekler martılar filan hayat rengini buldu beklediğime değdi, ne güzel oldu her şey böyle iyiyken korkarım nazar değer, aman ilk kez çarpılmış gibi umutluyum şu hain...
  5. Aylin Aslım - Sen mi?

Aylin Aslım - Sen mi?

bu köyden çıkış yok mu senden kurtuluş yok mu senden ve senin türünden başka bir hayat yok mu huzur istedik çok mu senden ve senin türünden gel köşeleri tutmadan gel pisliğe batmadan, çamura yatmadan gel gel bileğinin hakkıyla gel kimsenin altına yatmadan, üstüne basmadan gel sen mi beni öldüreceksin sen mi beni durduracaksın tırnaklarımla kazdığım yoluma mı çıkacaksın sen mi beni...

Sayfayı Paylaş