gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aylin'in Gelinliği

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aylinin gelinliği aylin in gelinliği aylin aylinin gelinligi giydiği gelinlik Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 1 Mart tarihli bölümünde gelinliğini giyen Aylin gelinliğiyle göz kamaştırdı.Zerafeti,saçı makyajı ve gelinliğinin modeline kadar oldukça beğeni alan Aylin'in gelinliği eminim çok yakında evlilik hazırlığında olan birçok genç kızın rüyalarını süsleyen gelinlik modeli olarak tercih edilecektir.Sizlere Aylin'in gelinliği modelini sunuyorum. [​IMG]

Young bride ve PaSikA bunu beğendi.
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Diziyi akşam tam izleyemedim ama Aylin'in gelinlikli sahnelerini gördüm... Saçıyla makyajıyla gelinliğiyle çok güzel bir gelin olmuştu Aylin...
    Teşekkürler mawişim

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ya herşey iyiydi de o takma kirpikler neydi öle hahaha kız göz kapağını zor açıyordu :D:D

4. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben ayline cok yakıstırdım cok güzeldiiii

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Gelinliği bence çok hoş ve sade denilebilecek kadar abartısızdı.. desenindeli o çiçek figürleri gelinliği o kadar şık göstermişti ki ben bayıldım.. Fakat askı bölümleri gözüme takıldı onun harici etek kısımları gerçekten aklımda kaldı..

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeldi ya bayıldım ben bu gelinliğe emeğine sağlık canım

Aylin'in Gelinliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar Aylin'den ikoncanlara eleştiri

Pınar Aylin'den ikoncanlara eleştiri

pınar aylin saç rengi pınar aylin ayak aylinin saç rengi Pnar Aylin'in çoğu dediği doğru sanki :) 'İkinci el erkek' tanımlamasıyla gündemi altüst eden Pınar Aylin şimdi de jet-set diye bilinen grubu ti'ye aldı. İkoncanların öne çıktığı topluluğa 'Cemiyet-i tayyare' adını takan Aylin: Nasıl abartılılar. Bütün hayatları bunun üzerine kurulu Pınar Aylin ağustos ayının ilk haftası çıkacak...
  2. Gelinlikler

Gelinlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aylin'in Takıları

Aylin'in Takıları

aylinin resimleri aylinin gece kıyafeti takıları öyle bir geçer zamanki takıları aylin takı Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 15 Şubat tarihli bölümünde Aylin, Soner ve Murat yemeğe çıkmışlar ve Murat Ayline göz kamaştırıcı ve son derece zarif takı seti hediye etmişti.Sizlere bu hoş takının modelini sunuyorum.O gece prensesler gibi olan Aylin'e bu takılarda çok yakışmıştı:)
  4. Aylin'in Şaşırtan Değişimi!

Aylin'in Şaşırtan Değişimi!

Aylin'in Şaşırtan Değişimi! Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aylin karakteriyle herkesin büyük beğenisini toplayan Farah Zeynep Abdullah'ın Yeah yeah yeahs adlı grup için çektiği video ortaya çıktı. Herkesin ilgiyle izlediği Öyle bir geçer ki zaman ki dizisinde oynadığı Aylin karakteriyle herkesin beğenisini toplayan Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculuk okulu için gittiği...

Sayfayı Paylaş