gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Aylin'in Şaşırtan Değişimi!

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Aylin'in Şaşırtan Değişimi!
    Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aylin karakteriyle herkesin büyük beğenisini toplayan Farah Zeynep Abdullah'ın Yeah yeah yeahs adlı grup için çektiği video ortaya çıktı.

Herkesin ilgiyle izlediği Öyle bir geçer ki zaman ki dizisinde oynadığı Aylin karakteriyle herkesin beğenisini toplayan Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculuk okulu için gittiği İngiltere'de Yeah yeah yeahs adlı grubun Honeybar adlı şarkısı için çektiği klipte ki ilginç görüntüleri herkesi şaşırtıyor.

Klipte peruk takan, sakız çiğneyen genç oyuncunun eğlenceli halleri internette tıklanma rekorları kırıyor.

SadmiN bunu beğendi.
Aylin'in Şaşırtan Değişimi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar Aylin'den ikoncanlara eleştiri

Pınar Aylin'den ikoncanlara eleştiri

pınar aylin saç rengi pınar aylin ayak aylinin saç rengi Pnar Aylin'in çoğu dediği doğru sanki :) 'İkinci el erkek' tanımlamasıyla gündemi altüst eden Pınar Aylin şimdi de jet-set diye bilinen grubu ti'ye aldı. İkoncanların öne çıktığı topluluğa 'Cemiyet-i tayyare' adını takan Aylin: Nasıl abartılılar. Bütün hayatları bunun üzerine kurulu Pınar Aylin ağustos ayının ilk haftası çıkacak...
  2. şaşırtan test

şaşırtan test

şaşırtan testler şaşırtıcı testler kızlar nekadar inandırıcı bilemem sadece 2,3 dakikanızı ayırıp bakabılırsınız.ben denedim uyduu bana;)yorumlarınızı yazarsınızyupis Şimdi bu oyunu ciddiye al ve oyun bozanlık sakın yapmaa!!!![Anlaştık mı??] biliyorum biraz sacma ama güzel ben acayip şaşkınlık içerisinde kaldım........ Oyunun sonunda güleceksin tabi,eğer oyun bozanlık yapmazsann.........
  3. Aylin'in Gelinliği

Aylin'in Gelinliği

aylinin gelinliği aylin in gelinliği aylin aylinin gelinligi giydiği gelinlik Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 1 Mart tarihli bölümünde gelinliğini giyen Aylin gelinliğiyle göz kamaştırdı.Zerafeti,saçı makyajı ve gelinliğinin modeline kadar oldukça beğeni alan Aylin'in gelinliği eminim çok yakında evlilik hazırlığında olan birçok genç kızın rüyalarını süsleyen gelinlik modeli olarak tercih...
  4. Aylin'in Takıları

Aylin'in Takıları

aylinin resimleri aylinin gece kıyafeti takıları öyle bir geçer zamanki takıları aylin takı Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 15 Şubat tarihli bölümünde Aylin, Soner ve Murat yemeğe çıkmışlar ve Murat Ayline göz kamaştırıcı ve son derece zarif takı seti hediye etmişti.Sizlere bu hoş takının modelini sunuyorum.O gece prensesler gibi olan Aylin'e bu takılarda çok yakışmıştı:)

Sayfayı Paylaş