gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aylin'in Takıları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aylinin resimleri aylinin gece kıyafeti takıları öyle bir geçer zamanki takıları aylin takı Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 15 Şubat tarihli bölümünde Aylin, Soner ve Murat yemeğe çıkmışlar ve Murat Ayline göz kamaştırıcı ve son derece zarif takı seti hediye etmişti.Sizlere bu hoş takının modelini sunuyorum.O gece prensesler gibi olan Aylin'e bu takılarda çok yakışmıştı:) [​IMG]

[​IMG][​IMG]

Young bride, TUNAA ve ebru58 bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    muratmı aldı soner mi acaba hahaha kız bayıldığında sonerin ödü koptu muratın yanında ağzından bişi kaçırcak diye altına etcekti yaa hahaha

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bende çok beğenmiştim ya :) yakışmıştı kendisinede

emğine sağlık canım

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzel takılar, bayılmıştım bunlara:)

5. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    aylinde çok güzel tasıdı ama yakısıyo kıza :)

Aylin'in Takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pınar Aylin'den ikoncanlara eleştiri

Pınar Aylin'den ikoncanlara eleştiri

pınar aylin saç rengi pınar aylin ayak aylinin saç rengi Pnar Aylin'in çoğu dediği doğru sanki :) 'İkinci el erkek' tanımlamasıyla gündemi altüst eden Pınar Aylin şimdi de jet-set diye bilinen grubu ti'ye aldı. İkoncanların öne çıktığı topluluğa 'Cemiyet-i tayyare' adını takan Aylin: Nasıl abartılılar. Bütün hayatları bunun üzerine kurulu Pınar Aylin ağustos ayının ilk haftası çıkacak...
  3. İnci takılar

İnci takılar

İnci takılar benim gözümde her zaman çok zarif ve şık olmuştur.benimde özel günlerde takabileceğim bir takım incili setlerim takılarımın arasında yer alır.Özellikle inci ve taşlardan oluşan bir takı setim var ki onu her zaman için severek ve beğenerek kullanmışımdır kolye kısmı tasma şeklinde ve çok zarif duruyor.Sizlerle seçmiş olduğum inci takı modellerinden oluşan modelleri paylaşmak...
  4. Aylin'in Gelinliği

Aylin'in Gelinliği

aylinin gelinliği aylin in gelinliği aylin aylinin gelinligi giydiği gelinlik Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 1 Mart tarihli bölümünde gelinliğini giyen Aylin gelinliğiyle göz kamaştırdı.Zerafeti,saçı makyajı ve gelinliğinin modeline kadar oldukça beğeni alan Aylin'in gelinliği eminim çok yakında evlilik hazırlığında olan birçok genç kızın rüyalarını süsleyen gelinlik modeli olarak tercih...
  5. Aylin'in Şaşırtan Değişimi!

Aylin'in Şaşırtan Değişimi!

Aylin'in Şaşırtan Değişimi! Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aylin karakteriyle herkesin büyük beğenisini toplayan Farah Zeynep Abdullah'ın Yeah yeah yeahs adlı grup için çektiği video ortaya çıktı. Herkesin ilgiyle izlediği Öyle bir geçer ki zaman ki dizisinde oynadığı Aylin karakteriyle herkesin beğenisini toplayan Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculuk okulu için gittiği...

Sayfayı Paylaş