gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ayna Ayna Söyle Bana

Konu, 'Karikatürler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Ayna Ayna Söyle Bana
    ne güzelmiş bunla eme ğine sağlık canım :)

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayna Ayna Söyle Bana

sağol canım beğenmene çokk sevindim:)

Ayna Ayna Söyle Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayna ayna söyle bana

ayna ayna söyle bana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayna ayna söyLe bana :)

Ayna ayna söyLe bana :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ayna Ayna göster bana

Ayna Ayna göster bana

ayna göster aynayı göster melekleri Ayna hadi göster bana nasılım.. Sizinde böyle bir aynanız olsa ne yapardınızzz.Ben olsam karşısından hiç ayrılmazdım :D:D
  4. Ayna ayna söyle bana...

Ayna ayna söyle bana...

Her kadın güzeldir.Güzelliğinizi aynalara yansıtın.Güzel meleklerim için şık ayna modelleri;
  5. ayna ayna söyle bana....

ayna ayna söyle bana....

bana fal bak ayna şekilleri sihirli ayna falı falı bak falıma :gathering: sihirli ayna falınız; Gümüş alaşımlı bir tepsi veya pirinç, bakır veya paslanmaz çelikten herhangi bir düz geniş yüzey, geleneksel metal aynayla aynı işi görür. Sizin için uygun olanı bulana kadar çeşitli parlak metalleri deneyin. Onu sadece fal için kullanıp işiniz olmadığında yumuşak bir beze sarılı halde saklar ve...

Sayfayı Paylaş