gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayna Grubu Yeni Albüm Mavi Şarkılar

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayna grubu yeni albüm yeni şarkıları mavi şarkılar klibi 2011 şarkıları haberleri burada arkadaşlar. "Ölünce Sevemezsem Seni" dedi ve kalbimizi fethetti Ayna Gurbu... Toplam 17 şarkıdan oluşan "Mavi Şarkılar" adlı albümün prodüktörlüğünü Erhan Güleryüz üstlenmiş Melek'lerim. İddialı olan albümün ilk klibi, Aşıklar Tepesi şarkısına çekildi bile Melek'lerim.

Ayna grubunun yeni albümü “Mavi Şarkılar” yarın çıkıyor. Erhan Güleryüz’ün prodüktörlüğünde hazırlanan çalışmada 5’i remiks versiyon olmak üzere toplam 17 şarkı yer alıyor.

* Albümün ilk klibi, “Aşıklar Tepesi” adlı şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Güleryüz’ün üstlendiği klipte Sibiryalı manken Olesya Turkovskaya da rol aldı.

Ayna Grubu Yeni Albüm Mavi Şarkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Ayna - Sen Unutma Beni

Grup Ayna - Sen Unutma Beni

grup ayna sen unutma beni sarki sözü grup ayna sen unutma beni sözleri bari şarkı sözü şarkı bari sözleri Sen Unutma Beni Son deminde akşam merhaba dostum hüzün Yalnızım yine yalnız nerdesin iki gözüm Böyle mi yaşanır ayrılık acısı Gözlerimden anla yeter Gel de al canımı, al da kurtulayım Ayrılık ölümden beter Sende unuttum hayalleri Sende unuttum sevilmeyi Bari sen unutma beni Sende...
  2. Ayna 2007 AlbÜmÜ

Ayna 2007 AlbÜmÜ

ArkadaŞlar Ayna Grubunun Solİstİ Erhan GÜleryÜz Menejerİ AraciliĞiyla YapmiŞ OlduĞu AÇiklamada Ramazan Ayi İÇerİsİnde EylÜl - Ekİm DÖnemİnde AlbÜm ÇikaracakmiŞ TÜm Ayna Sevenlere Duyrulur...
  3. Eski şarkıları yeni albümde

Eski şarkıları yeni albümde

eski şarkılar Killers İngiltere dışında single'ı çıkmamış olan arka yüzdeki şarkılarını yeni bir albümde toplama kararı aldı... Killers grubunun frontman'i Brandon Flowers, sevdikleri ancak albümlerinin B yüzünde kaldığı için yeterince bilinmeyen şarkılarını yeni bir albümde toplayacaklarını açıkladı. En az diğer şarkıları kadar sevdikleri bu şarkıların İngiltere dışında single'ları...
  4. Grup Hepsi Son Albüm

Grup Hepsi Son Albüm

hepsi son albüm şarkıları 2004 yılında ortaya çıkan karakterleriyle 130 ülkede çok geniş bir hayran kitlesine ulaşan Winx Club , “Winx Club Kayıp Krallığın Sırrı” ile sinema perdesinde hayranları ile buluştu. Filmin soundtrack çalışmasında Hepsi grubu ; “ Sen Bir Tanesin” ve “Sadece Bir Kız” isimli iki şarkıyı seslendirdi. “ SEN BİR TANESİN” Çok yakında müzik marketlerde yerini alacak olan...
  5. kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

Yeni albümü çıktı ya Mustafa Sandal'ın orda ki bir şarkısı çok güzel geldi kulağıma Kum Gibi, sözlerini paylaşırmısınız lütfen :)

Sayfayı Paylaş