gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya bir yerde bir haber okudum inanamadım. Hiç tvde de rastlamadım. Ayna grubundan Cemil Özeren ağır hastaymış doğrumu ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Evet, doğru duymuşsunuz. Ayna grubu'ndan tanıdığımız Cemil Özeren 15 gündür yoğun bakımda yatıyor. Bir zamanların ünlü grubu Ayna'nın sempatik üyesi yaklaşık bir yıldır karaciğer tedavisi görüyordu. Durumu ağırlaşan Cemil Özeren kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tedavi görüyor. Yakın çevresi Özeren'in durumunun ciddiyetini koruduğunu açıkladı.

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ayy Allah şifa versin ben çok severdim bu grubu

Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemile aliyi bıçaklayacak mı?

Cemile aliyi bıçaklayacak mı?

cemile aliyi bıçaklıyor mu, öyle bir geçer zaman ki ali ölecek mi Arkadaşlar Öyle Bir Geçer Zaman Ki'yi bu haftada kalbimi tutarak izledim. Her sahnesini gözünü bile kırpmadan izlemeyi başardım ancak reklam araları gerçekten canımdan bezdirdi. Dizi kadar reklam veriyorlar sağolsunlar. Her ne kadar bu tadımızı kaçırıyor olsa da yine kafamıza soru işaretleri bırakarak bitti Öyle Bir Geçer Zaman...
  2. Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülmesi Saç Dökülmesi Hastalık Belirtisi Olabilir Hemen hemen her kadının karşılaştığı saç dökülmeleri gebelik döneminde hormonal değişime bağlanır. Normal dönemler de ise saç dökülmemiz olunca genellikle mevsim geçişlerinden dolayı olduğunu düşünür ve pek de önemsemeyiz. Ancak Uzmanlar bu konuda uyarıda bulunuyor ve saç dökülmelerimizi takip etmemizin önemine dikkat çekiyorlar....
  3. Cemil Özeren Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Cemil Özeren Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Bu konu; Cemil Özeren hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem fırtına gibi esen müzik gruplarımızdan Ayna 'nın gitaristi Cemil Özener şu sıralar yoğun bakımda. Kendisine acil şifalar diliyoruz ve başarılı müzisyenin hayatı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz... Ayna grubunun üyesi olan Cemil Özeren 1996 yılında ünivesiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile...
  4. Ayna Grubundan Cemil Özeren 'i Kaybettik

Ayna Grubundan Cemil Özeren 'i Kaybettik

Bu konu cemil özeren vefatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ayna grubunun solistlerinden gitarist Cemil Özeren tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Meleklermekani.com ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz.. Karaciğer sirozu nedeniyle uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Ayna grubu üyelerinden...
  5. cemil özeren biyografisini istiyorum

cemil özeren biyografisini istiyorum

Çok üzgünüm, Ayna grubundan Cemil Mzereni kaybettik. Allah rahmet eylesin. Ben sanatçının biyografisini merak ediyorum.. :(

Sayfayı Paylaş