gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ayna Grubundan Cemil Özeren 'i Kaybettik

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu cemil özeren vefatı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Ayna grubunun solistlerinden gitarist Cemil Özeren tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Meleklermekani.com ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz..

Karaciğer sirozu nedeniyle uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Ayna grubu üyelerinden müzisyen Cemil Özeren tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti...

İki hafta önce durumu ağırlaşan 50 yaşındaki Özener, yoğun bakımda tutuluyordu.

Özener'in Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde vefat ettiği öğrenildi.

AYNA SERÜVENİ 1996'DA BAŞLADI

Özeren 1996 yılında ünivesiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile birlikte Ayna'yı kurdu. Üniversite eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra İstanbul'a albüm yapmaya gelen ikili, 'Gittiğin Yağmurla Gel' ile büyük bir çıkış yaptı.

'Ceylan', 'Ölünce Sevemezsem Seni' gibi şarkılarla başarı yakalayan ikilinin yolculuğu 2002 senesinde Bostancı Durağı albümüyle sona erdi.

YENİ GRUBUYLA SES GETİREMEDİ

İkilinin yollarını ayırmasının ardından Destan grubuna katılan Cemil Özeren, yeni grubuyla fazla ses getiremedi.

Özener, uzun bir süredir karaciğer sirozu nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyordu.

2. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
Ayna Grubundan Cemil Özeren 'i Kaybettik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Ayna - Sen Unutma Beni

Grup Ayna - Sen Unutma Beni

grup ayna sen unutma beni sarki sözü grup ayna sen unutma beni sözleri bari şarkı sözü şarkı bari sözleri Sen Unutma Beni Son deminde akşam merhaba dostum hüzün Yalnızım yine yalnız nerdesin iki gözüm Böyle mi yaşanır ayrılık acısı Gözlerimden anla yeter Gel de al canımı, al da kurtulayım Ayrılık ölümden beter Sende unuttum hayalleri Sende unuttum sevilmeyi Bari sen unutma beni Sende...
  2. Ayna Grubunun Merak Edilen Gözlüksüz Hali

Ayna Grubunun Merak Edilen Gözlüksüz Hali

gözlüksüz ayna ayna gözlüksüz grubunun hali aynanın hali grubu Bence Türkiye'nin en iyi müzik gruplarından biri olan Ayna'nın Erhan ve Cemil ikilisinin gözlüksüz resimleri aşağıda.
  3. Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı?

Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı?

Ya bir yerde bir haber okudum inanamadım. Hiç tvde de rastlamadım. Ayna grubundan Cemil Özeren ağır hastaymış doğrumu ?
  4. Cemil Özeren Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Cemil Özeren Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Bu konu; Cemil Özeren hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem fırtına gibi esen müzik gruplarımızdan Ayna 'nın gitaristi Cemil Özener şu sıralar yoğun bakımda. Kendisine acil şifalar diliyoruz ve başarılı müzisyenin hayatı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz... Ayna grubunun üyesi olan Cemil Özeren 1996 yılında ünivesiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile...
  5. cemil özeren biyografisini istiyorum

cemil özeren biyografisini istiyorum

Çok üzgünüm, Ayna grubundan Cemil Mzereni kaybettik. Allah rahmet eylesin. Ben sanatçının biyografisini merak ediyorum.. :(

Sayfayı Paylaş