gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayna Grubunun Merak Edilen Gözlüksüz Hali

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gözlüksüz ayna ayna gözlüksüz grubunun hali aynanın hali grubu Bence Türkiye'nin en iyi müzik gruplarından biri olan Ayna'nın Erhan ve Cemil ikilisinin gözlüksüz resimleri aşağıda.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayna Grubunun Merak Edilen Gözlüksüz Hali
    carizma yerlerdee:hhh:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gözlügü hiç çıkarmasalardı :D

Ayna Grubunun Merak Edilen Gözlüksüz Hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Ayna - Sen Unutma Beni

Grup Ayna - Sen Unutma Beni

grup ayna sen unutma beni sarki sözü grup ayna sen unutma beni sözleri bari şarkı sözü şarkı bari sözleri Sen Unutma Beni Son deminde akşam merhaba dostum hüzün Yalnızım yine yalnız nerdesin iki gözüm Böyle mi yaşanır ayrılık acısı Gözlerimden anla yeter Gel de al canımı, al da kurtulayım Ayrılık ölümden beter Sende unuttum hayalleri Sende unuttum sevilmeyi Bari sen unutma beni Sende...
  2. CanKan Gurubunun Gözlüksüz Hali aman ne yakışıklı bu şugarlarr :)

CanKan Gurubunun Gözlüksüz Hali aman ne yakışıklı bu şugarlarr :)

cankan gözlüksüz ayna gözlüksüz cankan resimleri gercek isimleri isimleri lem bunlar bence gözlüğü hiç çıkarmasın :haha: tipleri kayık lem bunların :haha: fazla bakmayın korkarsınız :D:D
  3. En cok merak edilen 25 soru........

En cok merak edilen 25 soru........

merak ne güzel şey güzel şey merak güzel şey arıyorsan hemen bulmakk :D:D Solaklar daha mı zeki? Şimdiye kadarki bilimsel araştırmalar, solakların sağ elini kullananlardan daha yaratıcı ya da zeki olduğunu göstermedi. Kaşınmak tam olarak ne demek? Kaşınmak, cilidin çok hafifçe uyarılmasıdır. Bunun böcek ısırığına karşı bir savunma mekanizması olarak geliştirildiği tahmin ediliyor. Neden...
  4. Epilasyon hakkında merak edilen herşey!

Epilasyon hakkında merak edilen herşey!

epilasyon Kullandığım ilaçlardan ötürü, epilasyon yaptırmak zorunda kalan biri olarak, benim gibi epilasyon yaptıracak olanlara epilasyon hakkında a'dan z'ye merak edilen herşeyi sunuyorum bu yazımızda Melek'ler. Epilasyonda yaş sınırı Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte hemen hemen her cilt tipine ve her yaşa çeşitli sebeplerle lazer uygulamaları yapılıyor. Epilasyon amacıyla...
  5. Gebelik döneminde çok merak edilen konular

Gebelik döneminde çok merak edilen konular

Araca binildiğinde emniyet kemerinin kucağa gelen bölümü karnın altından geçecek, omuz bölümü göğüslerin arasına gelecek şekilde yerleştirilmelidir. Koltuk mümkün olduğunca ön panelden uzaklaştırılmalıdır. Günde 5-6 saatten fazla yolculuk yapılmaması önerilir. Bacak damarlarında pıhtı oluşumu ve bacakta şişmeleri engellemek için yolculuk sırasında saat başı ya da 2 saatte bir 10 dakika...

Sayfayı Paylaş