gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**Ayna-Ölünce Sevemezsem Seni(Resimli Şarkı Sözü)**

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Toprağından dönsün yüzüm
    Ölünce sevemezsem seni
    Kan ağlasın iki gözüm
    Ölünce sevemezsem

Hak rahmetin görmeyim
    Gonca gülün dermeyim
    Muradım
    a ermeyim
    Ölünce sevemezsem seni

Ben bu yerde ölsemde
    Ay yüzlüm yine
    elde
    Muhtaç olayım namerde

Ölünce sevemezsem seni

Yaşamak yıldızlarda
    Seninle olmak istiyorum
    Sevişmek hüner değil
    Yanında kalmak istiyorum

[​IMG]Yaşamak hüner değil[​IMG]
    Seninle ölmek istiyorum...!

**Ayna-Ölünce Sevemezsem Seni(Resimli Şarkı Sözü)** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevemezdim

Sevemezdim

Güneş çoktan gösterdi yüzünü tam tepede. Şimdi nerdesin napıyosun bilmiyorum ama çoktan uyanmış olmalısın.Yüzünü yıkarken şöyle bir bakıp aynaya ismimi hecelediğini hissettim, sol yanım sızladı çünkü…Biz ayrılmadık bu durumda sadece beklemekteyiz, gelecek gün neyi gösterir diye zamana bırakılmış bir sevdayı yaşıyoruz, hasretini çekiyoruz birbirimizin… Acı çekmekten zevk alır oldum…Hüzünler...
  2. Ölünce Sevemezsem Seni

Ölünce Sevemezsem Seni

Toprağından dönsün yüzüm Ölünce sevemezsem seni Ka n ağlasın iki gözüm Ölünce sevemezsem Hak rahmetin görmeyim Gonca gülün dermeyim Muradıma ermeyim Ölünce sevemezsem seni Ben bu yerde ölsemde Ay yüzlüm yineelde Muhtaç olayım namerde Ölünce sevemezsem seni Yaşamak yıldızlarda Seninle olmak istiyorum Sevişmek hüner değil Yanında kalmak istiyorum...
  3. Resimli Şarkı Sözleri:=)

Resimli Şarkı Sözleri:=)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ölünce Sevemezsem Seni - Ayna

Ölünce Sevemezsem Seni - Ayna

ölünce sevemezsem notaları ölünce sevemezsem seni notaları nota seni solo Am Dm Topragindan dönsün yüzüm Dm C Ölünce sevemezsem seni C G Kan aglasin iki gözüm G Am Ölünce sevemezsem seni G Am Ölünce sevemezsem seni Am Dm Hak rahmetin görmeyim Dm C Gonca gülün dermeyim C G Muradima ermeyim G Am Ölünce sevemezsem seni G Am Ölünce sevemezsem seni ( Am Dm ( Yasamak yildizlarda ( G Am ( Seninle...
  5. Şevval Sam'dan Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkısının Sözleri Burada

Şevval Sam'dan Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkısının Sözleri Burada

Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkı Sözleri Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin Kanatları Gümüş şarkı sözleri konumuzun ardından bu kez de Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkı Sözleri merak eden ve isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin sözlerini bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. Sen kimseyi sevemezsin Sevmeyeceksin sevmeyeceksin...

Sayfayı Paylaş