gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ayna temizliğinin püf noktası

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aynalar ayna resmi ayna resimleri silmenin püf noktaları Tertemiz ve parlak aynalar için sizlere işinize yarayacak gerekli olan püf noktayı veriyorum - Top haline getirdiğiniz gazete kağıdını, 2 ölçü su ve 1,5 ölçü sirke karışımına batırarak bununla aynanızı silin, sonra kuru bir bezle kurulayın.
    -Yarıya kesilmiş çiğ patatesle aynayı ovalayın. Sonra içine az miktarda alkol katılmış suyla durulayın.
    Sinekler karşı: Aynayı temizlediğiniz son suya alkol katarsanız sineklerin konmasını engellersiniz...

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bide tükürüp silmek var onuda ekle mavicim aaa :D:D:D değişmiş bilmiodum işim eyarar belki sağol canım :D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bak ben onu unutmuşum hakkaten Türk milleti olarak çoğu işimizi tükürükle hallediyoruz:D:D:D

Ayna temizliğinin püf noktası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püf noktası<< balık alırken

püf noktası<< balık alırken

kerevit nasıl pişirilir kerevit pişirme deniz kereviti nasıl pişirilir Deniz ürünlerini doğru seçmek içinDeniz ürünleri, sağlıklı beslenmenin temel taşlarından biridir. Özenle seçildiğinde ve doğru yöntemler uygulanarak pişirildiğinde sofralarda harikalar yaratmak mümkündür. Mutfakta tam not için, deniz ürünlerini satın alırken ve pişirirken uymanız gereken kuralların başlıcaları! Kabuklu...
  2. püf noktası<<  Istakoz

püf noktası<< Istakoz

IstakozEğer mönünüze istakoz koyduysanız ve onu başarı ile sunmak istiyorsanız, öncelikle hazırlığına büyük önem göstermelisiniz. İstakozun kolay kesilmesi için, kuyruğunun düz durması gerekir. Bunu sağlamak için onu önce boyuyla orantılı olan bir tahtaya bağlayıp kaynama noktasındaki suya daldırın. 1 lt. su için 5 dakika, ve bunun üzerindeki her litre için ise 3 dakika kaynatın. İstakoz...
  3. Photoshop'un 47 Püf Noktası

Photoshop'un 47 Püf Noktası

1-AUTO AYARLARININ ÖZELLEŞTİRİLMESİ Photoshop içerisinde Curve, Levels tablolarının auto değerlerini, siyah ve beyaz renk piksellerini kendi default değerlerinde ayarlıyor. Photoshop 6’da Curves ya da Levels tablosunu açın; “alt” tuşuna bastığınızda Auto butonu Options butonuna dönüşecektir. Alt tuşu basılı durumda iken Options butonuna tıkladığınızda açılan pencereden değerleri...
  4. Ütü Yapmanın Püf Noktası

Ütü Yapmanın Püf Noktası

ütü yapmanın kolay yolu ütü yapmanın püf noktaları bakımı puanlı yapma oyunları Utu yapmayi kolaylastirmak ve sureyi azaltmak icin utu masasinin kilifinin altina aluminyum folyo koyun. Sicagi geri yansitacagindan utu yapmak daha kolay olacaktir.
  5. Photoshop'un 49 Püf Noktası

Photoshop'un 49 Püf Noktası

1-AUTO AYARLARININ ÖZELLEŞTİRİLMESİ Photoshop içerisinde Curve, Levels tablolarının auto değerlerini, siyah ve beyaz renk piksellerini kendi default değerlerinde ayarlıyor. Photoshop 6’da Curves ya da Levels tablosunu açın; “alt” tuşuna bastığınızda Auto butonu Options butonuna dönüşecektir. Alt tuşu basılı durumda iken Options butonuna tıkladığınızda açılan pencereden değerleri...

Sayfayı Paylaş