gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aynadan Yansıyanlar..

Konu, 'Karikatürler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı

Aynadan Yansıyanlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aynalara yansıyanlar!

aynalara yansıyanlar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. doğadan yansıyanlar!

doğadan yansıyanlar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ayna Ayna göster bana

Ayna Ayna göster bana

ayna göster aynayı göster melekleri Ayna hadi göster bana nasılım.. Sizinde böyle bir aynanız olsa ne yapardınızzz.Ben olsam karşısından hiç ayrılmazdım :D:D
  4. ayna ayna söyle bana....

ayna ayna söyle bana....

bana fal bak ayna şekilleri sihirli ayna falı falı bak falıma :gathering: sihirli ayna falınız; Gümüş alaşımlı bir tepsi veya pirinç, bakır veya paslanmaz çelikten herhangi bir düz geniş yüzey, geleneksel metal aynayla aynı işi görür. Sizin için uygun olanı bulana kadar çeşitli parlak metalleri deneyin. Onu sadece fal için kullanıp işiniz olmadığında yumuşak bir beze sarılı halde saklar ve...
  5. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...

Sayfayı Paylaş