gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Aynalar vazgeçilmezimiz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

şekilli ayna modelleri şekilli aynalar modern boy aynaları varak ayna modelleri geometrik aynalar Dekorasyonda ayna modası hiç geçmez.Eve bambaşka hava veren aynaları nasıl düzenlemek gerektiğini iyi bilmek gerekiyor.Sevgili melekler,ayna modelleri de sizlere fikir olabilir....Buyrun aynalar karşınızda..........

Ayna için belirlediğiniz yer karanlık ve bunaltıcı odada bile size huzur veren görünümü sağlayabilir. Büyük aynalar işe odak noktası yaratabilir, küçük ve büyük aynaları karıştırıp mekana daha canlı bir görünüm getirebilirsiniz.

Günümüzde bir çok alanda kullanılan aynaların avantajları saymakla bitmez. Küçük odalarınızı daha büyük göstermek için, evdeki aydınlatmayı arttırmak için, doğru kullanıldığında evinizdeki kusurları kapatmak için, evinize yeni bir tarz katmak için kullanılabilirler.

Evinizde doğru seçimle yerleştireceğiniz bir ayna ile odak noktası yaratabilir, evinizde yeni bir tarzı yakalayabilirsiniz. Geometrik şekilli aynalar modern evinizin havasını çok rahat bir şekilde yansıtacaktır.

Evinizin karanlık noktalarını aynalar ile aydınlatabilirsiniz. Karanlık bölümlere yerleştireceğiniz aynalar, hem evinizde dekoratif bir tarz yaratacak hemde ışığın daha iyi yansımasını sağlayacaktır.

Salonunuzda, yatak odasında, tuvalet masası üzerinde, banyoda kısacası evin her yerinde aynalar değişik tarzları ve ihtişamlı görünümleri ile yerlerini almıştır.

Aynaların Tarihi

Ayna 1500 ve 1800 tarihleri arasında Murano’lu cam ustaları tarafında ayna tabakaları üretilmiştir. Düz cam için uygulanan civa ve varak karışımı 1800′li yıllara kadar devam etti. O günlerden bu günlere kadar gelen ayna artık mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    gercektende bilinçsiz kullandıgımız bir aksesuar çogu zaman ama bilgilerindeki gibi güzel bir sekilde evimize yerlestirdigimizde çok güzel oluyorr tesekkürler cnm

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    benim içinde boy aynası çok önemli evimde yatak odasında birtane bulundurmak istiyorum.....

4. DeryaVatansever

DeryaVatansever Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    modern aynalar

Yaklaşık 2 hafta önce ev dekoru için ayna ararken. http://www.blackwhitehome.com sitesini buldum burdaki ayna modelleri gerçekten hoşuma gitti,oldukça modern modeller var ve çoğu modeli diğer satıcılarda yok.Kesinlikle Duvar aynası ile ilgileniyorsanız tavsiye ediyorum.

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hastayim aynalara ben evimin her kösesinde var bi ayna:;)

Aynalar vazgeçilmezimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve...
  2. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  3. vazgeçilmezim...

vazgeçilmezim...

Nerden geldin Nasıl oldu bilmiyorum..? VaZGeÇiLMeZiM.. aslında hep vardın.. yıllar sonra gelip yarim oldun.. aklımdan bile geçiremedğim SeVDaMDıN.. MuCiZeM oLDuN.. Gelişinle yakaladım mutluluğumu.. Sayende anlam kazandı herşey.. karanlığımdaki aydınlığım oldun.. Güneş gibi doğdun yüreğime.. AşK'LaRıN.. En GüZeLiNi.. En DeRiNiNi.. En AnLaMSıNı.. Yaşattın bana SeVGiLiM.. her güzel şeyin bi...
  4. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...
  5. Vazgeçilmez beyazlar!

Vazgeçilmez beyazlar!

Beyaz elbiseler, beyaz elbise modelleri, 2011 modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Masumiyetin rengi beyazlar bu sene de favoriler arasında melekler. Yaz ayları için uygun bir renk olduğu için tercih eden kişi sayısıda oldukça fazla.

Sayfayı Paylaş